ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

قابلیت MyPeople در نهایت به بیلد پیش نمایش ویندوز 10 راه یافت

همه کاربران منتظر بودند تا مایکروسافت قابلیت تازه دسترسی سریع به مخاطبان را به همراه آپدیت Creators برای ویندوز 10 عرضه کند اما اهالی ردموند به دلایل نامعلوم از این کار خودداری کردند و آن ...

حسام الدین جعفری
نوشته شده توسط حسام الدین جعفری | ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰

همه کاربران منتظر بودند تا مایکروسافت قابلیت تازه دسترسی سریع به مخاطبان را به همراه آپدیت Creators برای ویندوز 10 عرضه کند اما اهالی ردموند به دلایل نامعلوم از این کار خودداری کردند و آن را به تأخیر انداختند. حال خبر می رسد که بیلد تازه ای برای ویندوز 10 با شماره 16184 عرضه شده که در آن قابلیت مذکور مورد تست و آزمایش قرار گرفته است.

گفتنی است My People در ویندوز 10 به کاربران امکان افزودن مخاطبان به نوار تسکبار را مهیا می کند تا از این طریق بتوانند به سادگی به اپلیکیشن های چت و گفتگوهای خود دسترسی پیدا کنند.

بیلد 16184 علاوه بر قابلیت MyPeople، ویژگی های تازه ای را برای کاربران جیمیل به ارمغان می آورد

همچنین باید اشاره کرد که مایکروسافت بهترین قابلیت های اپلیکیشن های میِل و تاریخ را برای کاربران جیمیل مهیا کرده که طبق آن حساب های کاربری جیمیل هم اکنون می توانند از ویژگی «فوکِسد اینباکس» برای نمایش ایمیل های مهم در برنامه پیش فرض «میِل» (Mail) استفاده کنند. علاوه بر آن اپلیکیشن «تاریخ» (Calendar) هم از این پس قادر است جزئیات مربوط به پروازهای رزرو شده و دریافت بسته های پستی را به نمایش گذارد.

لازم به ذکر است همانند همیشه برای آزمایش و بررسی بیلدهای پیش نمایش ویندوز 10 می بایست عضو حلقه سریع اینسایدر باشید که بیلد مورد اشاره هم از این قاعده مستثنی نیست اما باید بدین نکته هم توجه داشته باشید که نصب آن ممکن است مشکلاتی را برای سیستم شما به وجود آورد که خوشبختانه مایکروسافت لیستی از ایرادهای شناخته شده را منتشر کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی