یکی از زیباترین طرح های مفهومی برای گلکسی نوت 8 منتشر شد [تماشا کنید]

یکی از زیباترین طرح های مفهومی برای گلکسی نوت 8 منتشر شد [تماشا کنید]

سامسونگ طی ماه های اخیر، چند بار به این نکته اشاره کرد که در سال جاری مدل جدید فبلت پرچمدار و محبوبش یعنی گلکسی نوت را عرضه می کند. این موبایل احتمالاً گلکسی نوت ۸ نام خواهد گرفت، مگر اینکه کمپانی کره ای با هدف زدودن یاد و خاطره نوت ۷، نام این خانواده را به کل عوض کند.

طی هفته های گذشته شایعات و اخبار متفاوتی در مورد این تلفن همراه به گوش می رسید و رندرهایی نیز بر اساس طرح های مفهومی و انتظارات کاربران منتشر شد. به تازگی تیم طراحی حرفه ای Concept Creator ویدیویی را از طرح پیشنهادی خود برای گلکسی نوت ۸ منتشر کرده که واقعاً دستگاه زیبایی به نظر می رسد:

سامسونگ برای جبران مافات و جلب نظر خریداران، مجبور است قابلیت های ویژه ای را در این فبلت بگنجاند تا کاربران به جای انتخاب گلکسی اس ۸ پلاس به خرید نوت ۸ روی آورند. به همین دلیل انتظار می رود دوربین دوگانه برای نخستین بار در این محصول پرچمدار کمپانی کره ای تعبیه گردد و حسگر اثر انگشت نیز از موقعیت نامطلوب کنونی در گلکسی اس ۸، به زیر پنل نمایشگر منتقل شود.

البته طراحی کلی دستگاه، الهام گرفته از کهکشانی اخیر آنهاست و نمایشگر بیکران با حداقل حاشیه در طرفین و لبه های خمیده، به احتمال فراوان در گلکسی نوت ۸ نیز دیده می شوند. با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست و برای اطمینان از شایعات کنونی، باید چند ماهی منتظر ماند.

ویجیاتو

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato