سماجت جوان ایرانی و دریافت یک سال اینترنت رایگان مبین نت با کمک توییتر

سماجت جوان ایرانی و دریافت یک سال اینترنت رایگان مبین نت با کمک توییتر

سماجت را می توان کلید اصلی موفقیت دانست و اهمیت این موضوع در تحقق رویاها آنقدر بالاست که به باور بسیاری قطعا نتیجه بخش خواهد بود.

رایلی ویلکینسون از جمله افرادی است که با همین سماجت توانسته به مقصود خود که همانا اشتراک یکساله ناگت های رستوران زنجیره ای Wendy در آمریکاست دست پیدا کند و حالا یک جوان ایرانی در مقیاسی کوچک تر تلاش های او را در کشور تکرار کرده.

در ابتدا بگذارید از رایلی بگوییم؛ نوجوانی که به ناگت های مرغ رستورانی به نام Wendy علاقه زیادی داشت و چند روز پیش از مدیریت این رستوران زنجیره ای سوال کرد که اگر بخواهد برای مدت یک سال به صورت رایگان از ناگت های آن استفاده کند، چند ریتوییت را باید برای آن انجام دهد و پاسخ این بود: ۱۸ میلیون.

رایلی این چالش را پذیرفت و حالا به رقم ۳.۳ میلیون ری توییت نزدیک شده که رکورد بیشترین ریتوییت در تاریخ فعالیت این شبکه اجتماعی محسوب می شود و متعلق به یکی از هنرپیشگان هالیوودی است.

حالا باز گردیم به ایران خودمان. ماجرا از این قرار است که اکانت توییتر مبین نت در خلال مکالماتی که با کاربری به نام توحید ارسطو داشته، این پیشنهاد را مطرح کرده که در صورت رساندن ریتوییت هایش به رقم هزار می تواند ۵۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان و یک دستگاه مودم را از آن دریافت کند.

ارسطو نیز با شنیدن این پیشنهاد عزم خود را جزم نمود تا هزار ریتوییت را ثبت کرده و جایزه خودش را طبق وعده مبین نت دریافت نماید. در همین راستا نیز توییتی را منتشر و از دنبال کننده های خود درخواست کمک کرد.

درخواست  ارسطو با استقبال کاربران شبکه اجتماعی مورد بحث روبرو شد و همه بسیج شدند تا او را به خواسته قلبی اش برسانند. به همین خاطر او در ادامه توییتی را برای تشکر از این همراهی ارسال کرد.

هزار ریتوییتی که مبین نت تعیین کرده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت محقق شد و ارسطو جایزه را دریافت کرد.

در پایان اما ذکر یک نکته ضروریست و آن اینکه، علیرغم  فیلتر بودن این شبکه اجتماعی، به نظر می رسد که کاربران زیادی در داخل کشور از آن استفاده می کنند و اعمال محدودیت های اینچنینی هم نتوانسته آنها را از حضور در توییتر باز دارد.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato