مؤسسات آموزشی مشترک آفیس 365 از مزایای Microsoft Teams برخوردار می شوند

مؤسسات آموزشی مشترک آفیس 365 از مزایای Microsoft Teams برخوردار می شوند

Microsoft Teams یک فضای کاری چت محور در سرویس آفیس ۳۶۵ است که می تواند تمام افراد، محتوا و ابزار لازم برای افزایش کارایی تیم ها را در خود جای بدهد. تقریبا دو ماه پیش، مایکروسافت اعلام کرد که سرویس مایکروسافت تیمز در دسترس عموم کاربران از سراسر دنیا قرار گرفته است.

اما امروز و در جریان یک کنفرانس آموزشی، غول نرم افزاری اعلام کرد که از این پس مشتریان برنامه آموزشی آفیس ۳۶۵ (موسوم به Office 365 Education) هم می توانند به مایکروسافت تیمز دسترسی داشته باشند. در همین راستا کمپانی ردموندی اعلام کرده که که تجربه آموزش محور تری را در تیمز برای Office 365 Education به ارمغان خواهد آورد.

به عنوان مثال، معلمان از طریق مایکروسافت تیمز می توانند برای دانش آموزان خود تکلیف تعیین کرده و برای انجام آن ها یک بازه زمانی مشخص در نظر بگیرند. دانش آموزان هم از طرف دیگر به تمام ابزار لازم برای ارسال و ثبت تکالیف دسترسی دارند.

ادمین های آفیس ۳۶۵ می توانند از طریق مرکز ادمین های این سرویس، مایکروسافت تیمز را برای کاربران خود فعال نمایند. تنظیمات این بخش را می توان به راحتی برای هیئت های علمی، معلمان و دانش آموزان تنظیم کرد. موسسات آموزشی که از آفیس ۳۶۵ استفاده می کنند قادر هستند تا بدین طریق، سرویس مایکروسافت تیمز را فعال نمایند:

  1. ورود به آفیس ۳۶۵ از طریق حساب کاربری کاری یا مدرسه
  2. کلیک روی Admin برای ورود به مرکز ادمین های آفیس ۳۶۵
  3. مراجعه به بخش Settings و سپس Services & add-ins
  4. کلیک روی گزینه Microsoft Teams
  5. انتخاب نوع مجوز آموزشی (برای پرسنل و اساتید یا برای دانش آموزان) و فعال کردن آن
  6. ذخیره تغییرات و خروج از آفیس ۳۶۵

شایان ذکر است که مایکروسافت تیمز برای تمام برنامه های مختلف آفیس ۳۶۵ برای آموزش در دسترس قرار گرفته که شامل برنامه های Education، Education Plus،  Education E5 و  Education E3 می شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato