تیم کوک: با استفاده از اپل واچ 14 کیلوگرم وزن کم کرده ام

تیم کوک: با استفاده از اپل واچ 14 کیلوگرم وزن کم کرده ام

تیم کوک مدیر عامل اپل در جدیدترین مصاحبه خود با شبکه CNBC آمریکا اعلام کرده که با استفاده از اپل واچ تا کنون توانسته نزدیک به ۱۴ کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد.

او در این باره می گوید: «می دانید که این ساعت به شکلی عالی در زمینه سلامت و تناسب اندام به کار می آید. من خودم حدود ۱۴ کیلو وزن کم کرده ام و این تا حدود زیادی به دلیل استفاده از این ساعت است.»

کمپانی اپل تلاش زیادی کرده تا کاربردهایی مرتبط با سلامتی و تناسب اندام پوشیدنی هوشمند خود اپل واچ را بیش از پیش برجسته سازد. این شرکت در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرده که فروش محصول مورد بحث نسبت به سال گذشته حدود ۲ برابر افزایش یافته است.

از دیدگاه کوک بزرگترین اثر استفاده از اپل واچ ایجاد انگیزه برای ورزش کردن است

علاوه بر این ها شایعاتی نیز وجود دارد مبنی بر این که اهالی کوپرتینو قصد دارند با این محصول به حوزه های پزشکی نیز وارد شوند. شنیده شده نسل بعد اپل واچ علاوه بر تمام سنسورهای فعلی، مجهز به حسگر سنجش قند خون نیز خواهد بود تا افراد همیشه از میزان این ماده در خون خود مطلع باشند.

تیم کوک در ادامه مصاحبه خود تشریح می کند که نقش اساسی اپل واچ در حفظ سلامتی و کاهش وزن، بیشتر از آن که به دلیل در اختیار قرار دادن اطلاعات و مدیریت برنامه های تمرینی باشد، به سبب ایجاد انگیزه ای است که در فرد برای انجام فعالیت های بدنی و رعایت سایر نکات سلامت محور ایجاد می کند.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato