شرايط فروش نقد و اقساط چانگان CS35؛ کراس اوور درون شهری سایپا

شرايط فروش نقد و اقساط چانگان CS35؛ کراس اوور درون شهری سایپا

کراس اوور چانگان CS35 داراى موتور ۴ سیلندر ١/۶ لیترى Blue Core است. این موتور ١٢۵ اسب بخاد قدرت تولید و ١۶٠ نیوتن متر گشتاور ارائه مى کند. گیربکس این خودرو نیز ۴ سرعته اتوماتیک است و شتاب صفر تا صد چانگان CS35 در محدوده ۱۵ ثانیه قرار می گیرد که رقم چندان قابل توجهی به نظر نمی رسد.

سایپا شرایط فروش چانگان CS35 در سال ۹۶ را منطبق بر جدول زیر اعلام کرده است.

از رقبای چانگان CS35 در بازار این روزهای کشورمان می توان به MVM X22 و ساندرو استپ وی اشاره کرد که هر دو در دسته هاچ بک ای مرتفع و کراس اوور های کوچک قابل رده بندی هستند.

با این حال چانگان CS35 از نظر زیبایی به ساندرو استپ وی و از نظر کیفیت مهندسی و ساخت به MVM X22 برتری نسبی دارد.در واقع اگر قیمت کارخانه ای ساندرو استپ وی (در حدود ۵۴ میلیون تومان) را مد نظر قرار دهید، استپ وی علیرغم ظاهر نه چندان جذابش می تواند منطقی ترین انتخاب باشد.

اما اگر قرار بر قیاس با قیمت های سطح بازار باشد، استپ وی به لطف دلالان گرامی بیش از ۶۲ میلیون تومان قیمت میخورد، قیمت چانگان CS35  در سال ۹۶ به حدود ۶۶ میلیون تومان افزایش یافته و MVM X22 نیز در همین محدوده قیمتی عرضه می شود، بنابراین با توجه شرایط فروش بسیار خوب ام وی ام ایکس ۲۲ (که شامل پرداخت ۲۵ درصد بهای خودرو به عنوان قسط اول می شود) می توان گفت که چانگان CS35 کار سختی را برای فروش مناسب در این سگمنت در پیش دارد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato