موبایل HTC U 11 و قابلیت ضبط صدای سه بعدی توسط 4 میکروفن

موبایل HTC U 11 و قابلیت ضبط صدای سه بعدی توسط 4 میکروفن

کمتر از سه هفته پیش تیزر تبلیغاتی HTC U ۱۱ را در دیجیاتو دیدید. حالا دو روز بیشتر به معرفی رسمی پرچمدار بعدی کمپانی تایوانی باقی نمانده و می توان گفت تقریباً از تمامی ویژگی های آن آگاهیم. بنا بر اخباری که توسعه دهنده معروف «LlabTooFeR» منتشر کرده، محصول جدید HTC قابلیت ضبط صدای محیط به صورت سه بعدی را داد.

تکنولوژی صدای ۳D تجربه طبیعی شنیدن را به ارمغان خواهد آورد

ویژگی مذکور به لطف استفاده از ۴ میکروفون چندسویه در بدنه موبایل U 11 میسر شده که با توجه به تفاسیر، بسیار شبیه به پرچمدار کنونی این شرکت یعنی U Ultra است. برخلاف روش های سنتی ضبط اصوات، صدای سه بعدی به واسطه دقت فضایی بیشتر و ثبت امواج صوتی به شکل واقعی، تجربه شنیداری غنی تری در اختیار کاربران قرار می دهد.

فناوری صدای سه بعدی روز به روز فراگیرتر شده و قطعه سازان زیادی در سراسر دنیا به این سو گرایش پیدا کرده اند، اما HTC مصمم است رهبری بازار را بدست بگیرد و از این طریق، مزیت رقابتی ویژه ای نسبت به رقبا کسب نماید.

علاوه بر قابلیت مذکور، موبایل جدید HTC ویژگی جالب دیگری تحت عنوان «Edge Sense» نیز به همراه دارد که وجه تمایز دیگر این محصول با سایر تلفن های موجود در بازار خواهد بود. البته باید منتظر بود و دید که آیا چنین قابلیت هایی برای تضمین موفقیت تجاری U 11 کافیست؟

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato