قاب محافظ MOPIC 3D تصاویر سه بعدی را روی موبایل های عادی نمایش می دهد

قاب محافظ MOPIC 3D تصاویر سه بعدی را روی موبایل های عادی نمایش می دهد

شرکت MOPIC 3D به تازگی محصولی شبیه یک قاب محافظ ارائه کرده که می تواند بدون نیاز به عینک یا ابزار ویژه، تصاویر سه بعدی را از طریق موبایل به نمایش بگذارد. این قاب که Snap3D نام دارد، در ظاهر شبیه بسیاری از قاب های پلاستیکی به نظر می رسد، اما زمانی که آن را روی تلفن همراه نصب کنید با نتیجه ای جادویی روبرو خواهید شد.

این قاب افکت سه بعدی را شبیه به آنچه پیش از این در نینتندو ۳DS یا موبایل قدیمی ال جی اپتیموس ۳D دیدیم، تولید می کند. البته ایجاد عمق روی تصاویر عادی با استفاده از یک صفحه فیزیکی کار چندان ساده ای نیست و اگرچه سازنده و بررسی کنندگان این محصول نتیجه ای هیجان انگیز را نوید می دهند، اما قضاوت در مورد آن را باید به کارشناسان سپرد.

سازنده در حال حاضر مکانیسم اصلی عملکرد این محصول را فاش نساخته، اما به نظر می رسد از سیستم عدسی های کوچک کنار هم موسوم به Lenticular lens استفاده کرده باشد. این عدسی ها با تغییر زاویه و بعد تصاویر ثابت، توهمی از عمق را در آن به وجود می آورند.

به هر حال، Snap3D می تواند به یکی از لوازم جانبی سرگرم کننده در بازار بدل گردد، به خصوص اینکه قیمتی نزدیک به قاب های محافظ عادی خواهد داشت. در حال حاضر این محصول برای آیفون های ۶/۶s/7، سامسونگ گلکسی A5، گلکسی اس ۷ اِج، گلکسی نوت ۵ و گلکسی تب S1 ساخته شده است. برای اطلاع بیشتر از این محصول می توانید به وب سایت سازنده مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato