پتنت های جدید اپل به دو ویژگی شایع در مورد آیفون 8 اشاره دارند

پتنت های جدید اپل به دو ویژگی شایع در مورد آیفون 8 اشاره دارند

بر اساس تصاویر منتشر شده، اپل پتنت های مربوط به دو قابلیتی که انتظار می رود در آیفون ۸ وجود داشته باشند را ثبت کرده است، صفحه نمایش بدون حاشیه و دکمه ی هوم مجهز که مثل گلکسی اس ۸ (بررسی دیجیاتو) زیر شیشه ی نمایشگر ادغام شده است.

توضیحات پتنت اول به یک صفحه نمایش تقریباً صاف اشاره دارد که برای رسیدن به بیشترین سطح لمسی و نمایشگر، کمترین حاشیه ی ممکن را دارد. اپل در این پتنت توضیح می دهد که اگر یک لایه انعطاف پذیر به پنل صفحه نمایش اضافه کنیم، امکان خمیده ساختن آن وجود خواهد داشت.

خمیده کردن اطراف صفحه نمایش هم طبعاً باعث می شود حاشیه ها به کناره و حتی پشت دستگاه منتقل شده و نمایشگر بدون داشتن حاشیه به نظر برسد.

در پتنت مربوط به قرار دادن Touch ID زیر صفحه نمایش هم اشاره شده که روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. این سند توضیح می دهد که اگر حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر باشد، لازم نیست کاربر هنگام استفاده از موبایل دست خود را از روی صفحه نمایش بردارد و این موضوع تجربه کاربردی دستگاه را بهتر می کند.

در پایان گفتنی است که هرچند تصاویر این پتنت ها عملکرد قابلیت های مورد نظر اپل را نمایش می دهند، اما طراحی آیفون ۸ الزاماً به این شکل نیست و اپل معمولاً در پتنت های خود یک طراحی دم دستی و معمولی را برای نمایش کارکرد پتنت استفاده می کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato