انتشار نخستین تصویر از تازه ترین تلفن همراه تاشوی سامسونگ

انتشار نخستین تصویر از تازه ترین تلفن همراه تاشوی سامسونگ

امروز تصویری از موبایل معرفی نشده سامسونگ به فضای مجازی راه یافته که به تلفن همراه تاشوی مجهز به نمایشگر دوگانه این شرکت با شماره مدل SM-G9298 نسبت داده می شود.

در تصویر مورد اشاره اسمارت فونی با رنگ مشکی مشاهده می شود که صفحه نمایش آن دارای کمی انحنا بوده و حاشیه های بسیار کمی را در خود جای داده است. گفتنی است منبع هلندی تصویر منتشر شده ادعا می کند این همان تلفن همراهی است که اخیراً مجوزهای لازم از سازمان های WFA و FCC را دریافت کرده و قرار است با نام گلکسی اکس روانه بازار شود.

منبع هلندی مدعی شده که این موبایل همان گلکسی اکس تاشوی مورد انتظار است

همچنین در گزارش ها آمده که گجت SM-G9298 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ بوده و از شارژ بی سیم هم پشتیبانی می کند که در این صورت با ادعای فاش کنندگان دیگر مبنی بر احتمال قرارگیری سری گلکسی اکس در جایگاه پرچمداران کمپانی کره ای کمی دور از ذهن به نظر می رسد.

اما نکته ناامید کننده دیگری که راجع به موبایل SM-G9298 در پایگاه WFA مشاهده می شود، بهره مندی آن از اندروید ۶.۰ مارشملو است. اما از آنجایی که محصول مذکور تنها یک نسخه آزمایشی بوده و احتمالاً هنوز به تولید انبوه نرسیده است، بنابراین می توان امیدوار بود که در هنگام عرضه با تازه ترین نسخه اندروید روانه بازار شود.

گفتنی است سامسونگ پیشتر در سال ۲۰۱۴ نخستین تلفن همراه تاشوی اندرویدی خود را با شماره مدل SM-G9098 معرفی کرد و سپس در سال ۲۰۱۵ آن را با مدل SM-G9198 جایگزین کرد و موبایل مورد اشاره سومین محصول از خانواده مذکور خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato