تپسی در مشهد پلمب شد [بروزرسانی: فک پلمپ شد]

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از فعالیت شرکت تپسی در این شهر جلوگیری کرد. «سید مهدی علوی مقدم» مدیرعامل این سازمان در گفتگو با رسانه ها ضمن تأیید این خبر، اظهار داشت تپسی مجوز و پروانه فعالیت ندارد، اما از دو هفته قبل به صورت غیر قانونی در مشهد آغاز به کار کرده.

مدیرعامل تاکسیرانی مشهد: ما منکر فناوری و پیشرفت نیستیم

به گفته این مقام مسئول تاکنون دو مرتبه اخطار برای تپسی صادر شده، اما مورد توجه آنها قرار نگرفته تا اینکه بالاخره با دستور قضایی پلمب شده است. علوی مقدم می گوید هرگونه فعالیت شرکت های تاکسیرانی هوشمند نیازمند دریافت مجوز از شرکت تاکسیرانی است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی مشهد افزود در حال حاضر بالغ بر 1800 آژانس در سطح شهر فعالیت می کنند و دستیابی آنها به اپلیکیشن های موبایلی راحت است، اما حتماً باید مجوز آن را دریافت نمایند. او همچنین تأکید کرد «سازمان تاکسیرانی منکر فناوری و پیشرفت نیست» اما این پیشرفت باید طبق ضوابط و مقررات صورت گیرد.

آگهی استخدام

گفتنیست هم اکنون دو شرکت تاچسی و چی تکس مجوز فعالیت در مشهد را دارند، اما عملکرد آنها محدود است و احتمالاً در صورت گسترس فعالیت به سرنوشتی مشابه تپسی دچار می شوند. تپسی هم اکنون بدون هیچ مشکلی در تهران، کرج و اصفهان فعالیت می کند.

بروزرسانی [ هشتم خرداد ۹۶]: روابط عمومی مجموعه تپسی با ارسال بیانیه زیر برای دیجیاتو خبر از فک پلمپ در مشهد داده است:

همانطور که پیش از این اعلام داشتیم، تمام مجوزهای لازم را برای فعالیت در تمامی شهرهای ایران، از جمله مقدس مشهد، دارا هستیم و و پلمپ دفتر اداری تپ‌سی در مشهد ناشی از سوء‌تفاهم و ناهماهنگی‌ای بود که خوشبختانه با همکاری مسئولین ذیربط مرتفع شد.

از روز 20 اردیبهشت ماه، افتخار خدمت‌رسانی به شهروندان گرامی مشهد و زوار عزیز رضوی را داشتیم و تا همین امروز این خدمت بدون وقفه ادامه داشته و طرح‌های هفته‌ی رایگان و آخر هفته‌ی رایگان خود را در این مدت ارائه کردیم که خوشبختانه با استقبال شهروندان محترم مشهد مواجه شدند.

با فک پلمپ دفتر اداری و با هماهنگی‌های بیشتری که با مسئولین به وجود آمده است، امیدواریم بتوانیم خدمات خود را با سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب‌تر به زوار و مجاورین حرم رضوی ارائه دهیم.

آگهی استخدام

نظرات ۵۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟