شرایط فروش اقساطی رنو داستر و رنو سیمبل؛ خرداد 96

شرایط فروش اقساطی رنو داستر و رنو سیمبل؛ خرداد 96

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در بخشنامه جدید فروش خود، رنو سیمبل و رنو داستر را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری به فروش مى رساند.بر اساس این بخشنامه، در کنار خودروهای کولئوس و تلیسمان، خودروهای رنو داستر در مدل ‌های ۲WD و ۴WD و رنو سیمبل نیز در لیست فروش رنو در ایران قرار دارد و خریداران می ‌توانند دو خودرو شاسی ‌بلند داستر و سدان سیمبل را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری خریداری کنند. قیمت خرید نقدی رنو سیمبل مدل ۲۰۱۶ با موتور ۱.۶ لیتری با قدرت ۱۰۵ اسب بخار، گیربکس اتوماتیک و مانیتور و نویگیشن ۷۴.۹ میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی از ۴ میلیون تخفیف بهره ‌مند خواهید شد. پرداخت نهایی در این شرایط فروش طی ۵ چک ۴ میلیون تومانی انجام خواهد شد.

رنو سیمبل به عنوان جدید ترین نسل تولید شده از پلت فرم l90 یک خودرو اقتصادی مُدرن به حساب می آید و با توجه به فرم بدنه (سدان) رقیب مستقیم چندانی در کلاس قیمتی خود ندارد.

در این طرح فروش، رنو داستر مدل ۲۰۱۶ به تعداد محدود و با قیمت ۹۹.۹ میلیون تومان با تخفیف ۴ میلیون تومانی و پرداخت نهایی طی ۵ فقره چک ۵ میلیون تومانی پرداخت خواهد شد.

همچنین مدل‌ های ۲۰۱۷ داستر در ورژن هاى ۲WD و ۴WD به فروش خواهد رسید که قیمت خرید نقدی آنها ۱۱۱ و ۱۲۰ میلیون تومان است و خریداران در خرید نقدی از تخفیف ۵ و ۳ میلیون تومانی بهره مند خواهند شد.

گفتنی است که رنو داستر دو دیفرانسیل در شرایط فعلی بازار کشورمان یکی از کارآمد ترین کراس اوور ها در زمینه قابلیت های آفرود به حساب می آید و با توجه به رده قیمتی خود هیچ یک از کراس اور های تک دیفرانسیل (عموما چینی) یارای رقابت با آن را ندارند. از جمله این خودروها می توان به چری تیگو ۵، جک s7، بی وای دی s6 و سنگ یانگ تیوولی اشاره کرد.

داستر دو دیفرانسیل به موتور ۲.۰ لیتری با قدرت ۱۳۵ اسب بخار و گشتاور ۱۹۵ نیوتن متر و گیربکس ۴ سرعته خودکار مجهز است و سیستم تعلیق این خودرو در جلو از نوع مک فرسون و در عقب از نوع مستقل مولتی لینک است،

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato