ابعاد آیفون 8 فاش شد؛ رندرهای تازه آن را در اینجا ببینید

ابعاد آیفون 8 فاش شد؛ رندرهای تازه آن را در اینجا ببینید

چند روزی است که نگاه ها در دنیای فناوری به سوی نمایشگاه کامپیوتکس تایوان دوخته شده و اکثر خبرها پیرامون آن می چرخند. اما اخیراً شایعات تازه ای از آیفون ادیشن اپل به گوش می رسد که حاکی از ابعاد دقیق دیوایس مورد اشاره است.

بر اساس گزارش های منتشر شده آیفون ۸ دارای طول و عرض و ضخامتی برابر با ۱۴۳.۵۹ در ۷۰.۹۴ در ۷.۵۷ میلی متر است. برای آنکه دید مناسبی نسبت به این ابعاد داشته باشید بهتر است بدانید که ارقام مذکور برای آیفون ۷ به ترتیب برابر با ۱۳۸.۳ در ۶۷.۱ در ۷.۱ میلی متر بوده در حالی که آیفون ۷ پلاس بدنه ای ۱۵۸.۲ در ۷۷.۹ در ۷.۳ میلی متری را با خود به دوش می کشد.

این بدان معناست که آیفون ۸ از آیفون ۷ بزرگتر بوده اما با توجه به برخورداری از نمایشگر بزرگتر اما با حاشیه های کمتر، ابعاد کلی آن نسبت به آیفون ۷ پلاس کوچک تر است.

آیفون ادیشن با وجود نمایشگر بزرگتر، ابعاد کلی کوچکتری نسبت به آیفون ۷ پلاس خواهد داشت

از همین رو Benjamin Geskin که تاکنون تصاویر رندر شده متعددی را از آیفون ۸ در اختیار علاقه مندان قرار داده، اخیراً دو تصویر دیگر را هم به جمع کارهای خود افزوده است. در عکس های مورد اشاره می توان مشاهده کرد که آیفون ۸ در کنار تلفن های همراه آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از نظر ابعادی  چگونه به نظر خواهد رسید.

گفتنی است تاکنون گزارش های ضد و نقیضی از مکان قرارگیری سنسور تشخیص اثر انگشت در آیفون ادیشن به گوش رسیده اما در مجموع احتمال می رود اپل یکی از دو سناریوی یکپارچه ساختن آن با نمایشگر و یا تعبیه مکانی برای آن واقع در پنل پشتی را در دستور کار قرار دهد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato