نسخه رُز گُلد موبایل سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس در راه است

بر اساس رندری که اخیراً در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده، سامسونگ قصد دارد گزینه پنجمی را به انتخاب مشتریان از رنگ های موبایل گلکسی اس ۸ پلاس بیافزاید.

پرچمداران امسال کمپانی کره ای پیش از این در رنگ های مشکی، خاکستری، آبی تیره و طلایی در دسترس بودند و بنا به سوابق شرکت تولید کننده، اضافه کردن رنگ های جدید به این طیف چندان دور از انتظار نبود.

نسخه رُز گُلد احتمالاً فقط برای مدل پلاس عرضه خواهد شد

با توجه به اینکه در تصویر منتشر شده، تنها مدل اس ۸ پلاس قابل مشاهده است که احتمال عدم عرضه نسخه رُز گُلد برای مدل کوچک تر را تقویت می کند. البته باید تا زمان اظهار نظر بزرگترین تولیدکننده تلفن هوشمند در جهان صبر کرد و دید که آیا تغییرات و گزینه های جدید در هردو پرچمدار اعمال خواهند شد یا خیر.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس چند هفته ایست که در بازارهای بین المللی حضور دارند و در این مدت، بازخوردهای خوبی از سوی مصرف کنندگان و منتقدان دریافت کرده اند. فروش این دوقلوها آنچنان خوب بوده که کمپانی از این آمار، در تبلیغات خود استفاده می کند.

به گفته سامسونگ فقط در اولین ماه عرضه، ۵ میلیون نسخه از پرچمداران سری اس ۸ در جهان به فروش رسیده است که کره جنوبی به تنهایی ۲۰ درصد از این آمار را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که اس ۸ و اس ۸ پلاس در سال جاری، فروش بیشتری را نسبت به سایر پرچمداران اندرویدی بازار تجربه خواهند کرد و حتی ممکن است رکورد فروش سری اس ۷ سامسونگ را نیز بشکنند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟