امکان جابجایی فایل به شیوه Drag and Drop در نسخه بتای iOS مشاهده شد

امکان جابجایی فایل به شیوه Drag and Drop در نسخه بتای iOS مشاهده شد

یکی از کاربران توییتر امروز اسکرین شاتی از بیلد بتای iOS به شماره ۱۴F89 منتشر ساخته که بخش جدیدی را در منوی بازخورد (Feedback) نشان می دهد. در این قسمت حالت نمایش دوقسمتی همراه با گزینه Drag and Drop نیز به این منو اضافه شده.

با توجه به محل قرارگیری این منو، به نظر می رسد کاربران می توانند اطلاعات را بین دو قسمت به نمایش درآمده در حالت Split View جابجا کنند، اما مشخص نیست آیا سیستم فایل به طور کامل تغییر می کند و کنترل فایل ها را به دست کاربر می دهد یا خیر.

با این حال بیلد ۱۴F89 که در این اسکرین شات می بینیم به iOS 10.3.2 تعلق دارد و مربوط به بتای ۱۰.۳.۳ نیست، و ظاهراً تلاش مدیران وب سایت AppleInsider برای فعال سازی و استفاده از این گزینه با موفقیت همراه نبوده است.

از سوی دیگر، امروز خبر دیگری در مورد رؤیت اپلیکیشن جدید Files برای iOS 11 در اپ استور منتشر شد که نشان می دهد شاید بالاخره کاربران اکوسیستم موبایلی اپل نیز بتوانند همچون کاربران اندرویدی، فایل ها را به شیوه محلی و ساده مدیریت نمایند.

به هر حال همه چیز طی چند ساعت آینده مشخص خواهد شد و اپل اطلاعات کاملی را در مورد نسخه های جدید iOS و macOS در کنار جزئیات tvOS و watchOS در نطق اصلی کنفرانس توسعه دهندگان WWDC 2017 ارائه خواهد کرد. پوشش زنده دیجیاتو از این مراسم را می توانید رأس ساعت ۲۱:۳۰ دنبال نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato