جزئیات بیشتری از موبایل جنجالی سرفس فون مایکروسافت در شایعات جدید فاش شد

مدتی است به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد عملکرد خود را در حوزه ابزارهای موبایل متحول کند، از تلاش برای فراهم آوردن امکان اجرای ویندوز ۱۰ روی چیپست های موبایل گرفته تا ساخت موبایل سرفس فون که به نظر می رسد بالاخره در حال آماده شدن است.

بر اساس شایعاتی که اخیراً از منابع چینی منتشر شده است به نظر می رسد تلفن هوشمندی که قرار است جایگاه مایکروسافت را در بازار موبایل مستحکم کند، به چیپست رده بالای اسنپدراگون، پایه و قلم استایلوس مجهز خواهد بود.

اما اگر این شایعات صحت داشته باشند Onto Table عمده ترین چیزی است که موبایل بعدی مایکروسافت را از رقبای موجود در بازار متمایز می کند. به نظر می رسد این ویژگی مشابه یک ویدیو پروژکتور در موبایل مایکروسافت باشد که از قابلیت Continuum در ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند.

با وجود چنین قابلیتی، دیگر نیازی به مانیتور ندارید و هرجا یک سطح صاف وجود داشته باشد می توانید تصویر موبایل را با ویدیو پروژکتور روی سطح انداخته و موبایل خود را مثل کامپیوتر شخصی استفاده نمایید.

البته به گفته ی منبع چینی این امکان هم وجود دارد که قابلیت فوق تنها برای ارسال تصویر به شکل بیسیم به مانیتور ها کاربرد داشته باشد و هنوز باید منتظر مشخص شدن جزئیات بیشتر در این زمینه بمانیم.

در شایعات جدید همچنین اشاره شده که تلفن هوشمند مایکروسافت بر خلاف آنچه تاکنون تصور می شد سرفس فون نام ندارد و قرار است با نام Surface Mobile به بازار عرضه شود.

در گزارش های اخیر به نام هایی مثل Surface Peking، Surface Slavonia و Surface Monitor هم اشاره شده که احتمالاً محصولات مختلفی هستند و قرار است همراه با Surface Mobile به بازار عرضه شوند.

در پایان گفتنی است که اکانت توییتری WalkingCat که شایعات جدید را درز داده پیش از این هم انتشار شایعات درستی را در پرونده ی خود دارد، اما با این حال توصیه می کنیم برای تصمیم گیری در این مورد تا روشن شدن چزئیات بیشتر منتظر بمانید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟