افشای تصویری از موبایل گوگل پیکسل 2 به همراه حاشیه کم نمایشگر

افشای تصویری از موبایل گوگل پیکسل 2 به همراه حاشیه کم نمایشگر

به تازگی تصویری از موبایل گوگل پیکسل ۲ در فضای مجازی افشا شده که نمایشگر تقریباً بی حاشیه آن را به نمایش می گذارد. اگرچه این تصویر کیفیت مناسبی ندارد و تشخیص جزییاتش کار سختی است، اما به وضوح می توان دید که از منظر طراحی، پیکسل ۲ در قیاس با پیکسل و پیکسل اکس ال دچار تفاوت های فاحشی نشده و همچنان از بدنه فلزی به همراه بخشی شیشه ای در پشت بهره می برد.

گذشته از حاشیه کم نمایشگر، نکته دیگری که در تصویر تازه پیکسل ۲ به چشم می آید، قرارگیری دوربین دوگانه اصلی روی بدنه دستگاه هست. همانطور که قبلاً شنیده ایم، پرچمدار بعدی گوگل قرار است به دو سنسور ۱۶ مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و دوربین جلوی ۸ مگاپیکسلی تجهیز گردد.

منبعی که افشای این تصویر را برعهده داشته می گوید چیپست اسنپدراگون ۸۳۶ که به تازگی خبر احتمال توسعه آن اعلام شده، در نقش قلب تپنده پیکسل ۲ ظاهر می شود. با این همه، توسعه اسنپدراگون ۸۳۶ هنوز به صورت رسمی به تایید نرسیده و به همین خاطر، باید با عینک تردید به این اخبار نگاه کرد.

نکته دیگری که در نهایت باید به آن اشاره کرد، شباهت بسیار زیاد پیکسل ۲ نسبت به مدل های قبلی است که به جز دوربین دوگانه و حاشیه کمتر نمایشگر، تفاوتی با سابق ندارد. این در حالی است که گوگل پیش تر هیچوقت دو موبایلی عرضه نکرده که تا این حد از نظر طراحی به یکدیگر شبیه باشند. اما پیکسل نخستین موبایلی است که کاملاً توسط خود گوگل طراحی شده و احتمال دارد این کمپانی در صدد حفظ زبان طراحی آن برآمده باشد.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato