اپل احتمالاً توانایی پاسخ دادن به تقاضای اولیه برای آیفون ۸ را ندارد

اپل احتمالاً توانایی پاسخ دادن به تقاضای اولیه برای آیفون ۸ را ندارد

پیشتر خوانده بودیم که اپل احتمالاً جهت تأمین تقاضای بازار برای آیفون ۸ با مشکلاتی مواجه خواهد بود و به تازگی هم گزارشاتی منتشر شده که نشان می دهند در بهترین حالت در حوالی کریسمس (اوایل دی ماه) می توان این موبایل مورد انتظار را به راحتی تهیه کرد. به طور واضح تر بهتر است اینگونه بیان کرد که در حال حاضر علاقه مندان با مراجعه به اپل استورها و یا خرده فروشی ها قادر هستند به تعداد دلخواهی آیفون خریداری کنند اما احتمالاً در ماه های اولیه عرضه با محدودیت هایی نظیر هر نفر یک آیفون ۸ مواجه خواهیم بود.

تنها ۱۳میلیون آیفون ۸؛ همه آن چیزی که اپل در ابتدای کار دارد

گفتنی است بر اساس اعلام نظر تحلیلگران، با وجود آنکه به نظر نمی رسد تولید آیفون ۸ با تأخیری مواجه شود اما باید گفت که کمپانی کالیفرنیایی احتمالاً قادر نخواهد بود تا پاسخگوی تقاضای اولیه در زمان عرضه آن باشد. به عقیده آنها اپل در زمان عرضه اولیه آیفون ادیشن یعنی در شهریور ماه سال جاری، تنها می تواند ۱۳ میلیون دستگاه را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این بدان معناست که تولید کم و تقاضای زیاد آن می تواند به افزایش قیمت این محصول در بازار سیاه منجر شود و بدون شک در کشور ایران هم باید منتظر قیمت های نجومی در زمان اولیه عرضه باشیم. 

همچنین تحلیلگران عنوان کرده اند که تولید آیفون ۸ در فصل پایانی سال ۲۰۱۷ با رشدی قابل ملاحظه مواجه شده و تقریباً در حدود ۵۵ درصد از تولیدات اپل را به خود اختصاص می دهد که این روند تا اواسط سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است طبق ادعاهای تحلیلگران، تصمیمات مربوط به قطعات حاضر در آیفون های جدید هم اکنون نهایی سازی شده و اهالی کوپرتینو احتمالاً در سال ۲۰۱۸ نمایشگرهای OLED را در دیگر مدل های تولیدی خود نیز استفاده خواهند کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato