طرح ویژه خدمات پس از فروش؛ برنامه مدیران خودرو برای تکریم مشتریان

در شرایطی که خودروسازان ایران معمولا چندان اهمیتی برای میزان رضایت مندی مشتریان خود قائل نیستند، صنعت گران چینی سعی دارند تا با نهایت تلاش و جبران نقاط ضعف رقبای خود، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

طراحی محصولات تازه با ظاهر و باطن بهتر و آپشن های بیشتر تنها بخشی از این تلاش گسترده به سبک آسیای شرقی محسوب می شود و در کنار این راهکار، چینی ها به جلب نظر مثبت مشتریان نیز اهمیت زیادی می دهند.

در همین راستا مدیران خودرو به عنوان یکی از جدی ترین متولیان خودروهای چینی در ایران ظرف ماه های گذشته برنامه جامعی را به اجرا گذاشته و مدیران این شرکت از طرح  ویژه خدمات پس از فروش در ماه رمضان سخن می گویید.

طرح خدمات پس از فروش خودروهای ام وی ام و چری، بازدید رایگان سیستم تهویه مطبوع، بازدید موتور و بازدید چرخ ها به همراه ارائه تخفیف بر روی قطعات مصرفی مانند روغن موتور و گاز کولر را شامل می شود که از هفته جاری در دستور کار نمایندگی های خدماتی مدیران خودرو قرار گرفته است.

همچنین مدیران خودو به مناسبت ماه مبارک رمضان مجموعه قرعه کشی هایی برای خریداران محصولات MVM و چری ترتیب داده است و به تازگی دور دوم این قرعه کشی با حضور مسئولین شرکت، چندی از نمایندگان مهم این خودروسازی در تهران و حضور اصحاب رسانه در محل اصلی شرکت برگزار شده است و طی این مراسم، 4 برنده سفر به چین از بین خریداران محصولات MVM و 4 برنده دیگر از بین خریداران محصولات چری انتخاب شدند.

شایان ذکر است دور بعدی قرعه کشی سفرهای چین روز شنبه 10 تیرماه انجام می شود و مجموعاً 5 برنده دیگر اعلام می شوند.

علاوه بر این قرعه کشی اهدا 14 دستگاه تبلت از بین بازدیدکنندگان نمایندگی های فروش نیز انجام شده است و می توان از چنین راهکار های ساده ای به عنوان روشی برای جلب نظر عموم مردم علاقه مند به خودروهای چینی برای ترغیب به خرید محصولات این شرکت یاد کرد.

جالب است بدانید که بر همین اساس فروش خودروهای ام وی ام و چری ظرف ماه های گذشته روند صعودی قابل توجهی داشته است و MVM X22 به عنوان یک کراس اوور کوچک گوی سبقت را در زمینه فروش از خودروهای قدیمی و با سابقه گروه مدیران خودرو ربوده است.

در میان خودروهای چری نیز فروش حدود 15 هزار دستگاهی مدل تیگو 5 در حدود یک سال، نشان از موفقیت قابل توجه این کراس اوور چینی در بازار خودرو کشورمان دارد.

امیدواریم روزی فرا برسد که خودروسازان ایرانی نیز بیشتر به روش های مدرن فروش و بازاریابی در جهان توجه کنند و بتوانند درصدی از موفقیت چینی ها در زمینه صادرات خودرو را تکرار کنند.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2017/04/4-2.jpg

مطالب مرتبط

آخرین شرایط فروش مدیران خودرو: لیست قیمت محصولات چری و ام‌وی‌ام منتشر شد

چری شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به شمار مى ‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید خودرو در کشور چین است. چری تیگو، چری آریزو برخی از خودروهای این شرکت است که در ایران توسط مدیران خودرو مونتاژ... ادامه مطلب

راهنمای خرید ام وی ام X33S ؛ مشخصات فنی، آپشن‌ها، قیمت و شرایط فروش

چندین سال می‌شود که شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی کمپانی خودروسازی چری چین کار خود را آغاز کرده است. با حضور محصولات چینی شرکت مدیران خودرو در بازار کشورمان کمابیش رنگ و لعاب تولیدات داخلی تغییر کرد و به تدریج اقشار متوسط رو به پایین (از نظر توانایی مالی) نیز توانستند، طعمی ورای... ادامه مطلب

افزایش فاصله زمانی بین سرویس های دوره ای؛ تدبیر مدیران خودرو برای کاهش شیوع کرونا

شیوع بیماری کرونا باعث شده تا شرکت های مختلف ، روش های متفاوتی را در راستای کاهش ازدحام و در نتیجه کاهش ریسک تشدید شیوع این بیماری بیاندیشند، در همین راستا مدیران خودرو که پیش از این با ارسال کمک های پزشکی به کادر درمانی در راستای وظایف اجتماعی خود گام برداشته بود، حالا در... ادامه مطلب

اهدای ماسک و ادوات محافظتی کادر درمان توسط مدیران خودرو

در شرایطی که ویروس کرونا به شدت در کشور گسترش پیدا کرده، نیاز شدیدی به ماسک های محافظتی و تجهیزات محافظ کادر درمان احساس می شود، در همین راستا شركت مديران خودرو كمكهای بهداشتی و پزشكی خود را به وزارت بهداشت ارسال نموده است.اين روزها با توجه به گسترش ويروس كرونا اين شركت خودروسازی فعاليت... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟