تصاویر زنده تبلت نوکیا مرکوری فاش شد؛ پروژه کنسل شده دیگری از مایکروسافت

تصاویر زنده تبلت نوکیا مرکوری فاش شد؛ پروژه کنسل شده دیگری از مایکروسافت

بخش موبایل مایکروسافت در زمان فعالیتش دستگاه های مختلفی را توسعه داد اما تعدادی از آنها هیچگاه وارد بازار مصرفی نشدند، از جمله لومیا ۹۶۰  یا لومیا ۷۵۰. به تازگی تصاویری از تبلت سرفس مینی هم منتشر شده که نمونه دیگری از پروژه های لغو شده این کمپانی به شمار می رود. یکی دیگر از این دستگاه ها، تبلت مرکوری با برند نوکیا بود که باید در سال های ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ با ویندوز RT عرضه می شد.

به تازگی تصاویری زنده از این تبلت منتشر شده که نشان می دهد توسعه آن تا مراحل خوبی پیش رفته بود. در این عکس ها که توسط وب سایت ایتالیایی WindowsBlogItalia ارائه شده، می بینیم نوکیا مرکوری به پردازنده اتم Z3795 اینتل مجهز شده که با فرکانس ۱.۶ گیگاهرتزی، فقط از عهده فعالیت های سبک و روزمره بر می آید.

در این دستگاه، یک یا دو گیگابایت حافظه رَم تعبیه شده اما اطلاعاتی در مورد فضای ذخیره سازی داخلی آن در دسترس نیست. نکته جالب اینکه به جای ویندوز RT در نوکیا مرکوری شاهد نسخه ۸.۱ این سیستم عامل هستیم که انتخاب بسیار بهتری محسوب می شود، ضمن اینکه قابلیت ارتقاء به ویندوز ۱۰ را نیز دارد.

با این حال، می توان نوکیا مرکوری را هم به فهرست محصولات کنسل شده مایکروسافت اضافه کرد، لیستی که هر روز پربار تر از قبل می شود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato