سامسونگ با شکست اپل و سونی در صدر جدول «1000 برند برتر آسیا» قرار گرفت

سامسونگ با شکست اپل و سونی در صدر جدول «1000 برند برتر آسیا» قرار گرفت

کمپانی سامسونگ از زمان تاسیس اش در سال ۱۹۳۸، به موفقیت های شگرفی در زمینه تبلیغاتی دست یافته و توانسته علاوه بر جلب اعتماد عمیق مشتریان، در حوزه های مختلف به بازیگر شماره یک تبدیل شود. در همین حال، به نظر می رسد که حوادث مربوط به گلکسی نوت ۷ نیز آسیبی طولانی مدت به این اعتماد مشتریان وارد نکرده و بنابر گزارش Campaign Asia-Pacific، «رفتار شفافانه و سرعت عمل» سامسونگ در رسیدگی به مشکلات گلکسی نوت ۷، به این کمپانی کمک کرده تا یکبار دیگر در صدر جدول «۱۰۰۰ برند برتر آسیا» قرار گیرد.

در گزارش سالانه این موسسه، «استنباط» مصرف کنندگان مورد بررسی قرار گرفته و طی نظرسنجی های گوناگونی که که طی بازه زمانی ۱۲ روزه در ۱۳ بازار آسیا از جمله استرالیا، چین، هند، ژاپن و کره جنوبی به انجام رسیده اند، سامسونگ توانسته این لقب ارزشمند را مال خود کند.

موسسه Nielsen صحت و دقت این اطلاعات را تایید کرده و می گوید که با جمع آوری پاسخ هزاران نفر به دو پرسش ساده به دست آمده اند. در ۱۷ دسته بندی مختلف، از مشتریان خواسته شده بگویند «بهترین برندی که به ذهنتان می رسد چیست و کدام برند دومین برند برتر در همان دسته بندی است؟»

برای ششمین سال پیاپی، سامسونگ رده نخست را مال خود و اپل و سونی را مجبور به قناعت به جایگاه دوم و سوم کرده است. گفتنی است که برند پلی استیشن در این نظرسنجی، برندی جدا از سونی به حساب آمده و از جایگاه ۱۹ ام سال گذشته، به جایگاه ۲۳ ام طی گزارش جدید رسیده است. در همین حال، ال جی هم پایین تر از پاناسونیک در جایگاه ششم قرار دارد اما به مراتب از گوگل در جایگاه ۱۳ ام بالاتر است.

از دیگر برندهای مطرحی که راه خود را به لیست ۱۰۰ برند برتر آسیا باز کرده اند می توان به توشیبا (۱۸)، مایکروسافت (۲۴)، فیسبوک (۲۶)، پی پال (۳۹)، آمازون (۴۳)، لنوو (۸۰) و اینتل (۹۳) اشاره کرد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato