درآمدهای HTC به لطف U11 رو به افزایش هستند

درآمدهای HTC به لطف U11 رو به افزایش هستند

همانطور که می دانید موبایل HTC U11 اواخر اردیبهشت ماه امسال معرفی شد و توانست با ویژگی های خاص و طراحی زیبای خود، نظر بسیاری از منتقدین و مشتریان را به خود جلب نماید. البته جذابیت های U11 محدود به بدنه حساس به فشار و طراحی صیقلی نبوده و این تلفن هوشمند از لحاظ کیفیت و کارایی نیز جزء بهترین های بازار به شمار می رود.

حالا بر اساس گزارشات جدید، به نظر می رسد سرمایه گذاری شرکت تایوانی روی پرچمدار اخیر خود موفقیت آمیز بوده و آمارها حاکی از فروش خوب U11 و افزایش سود HTC در یک ماه گذشته هستند.

فروش یک ماهه U11 از فروش یک ساله HTC 10 بیشتر بوده است

در مقام مقایسه، درآمد ۲۲۵.۲ میلیون دلاری کمپانی مذکور در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ رشدی ۵۰ درصدی را نسبت به ماه میلادی قبل از آن نشان داده، و از درآمد یک ماهه نخست فروش پرچمدار قبلی HTC نیز رقم بیشتری محسوب می شود؛ در واقع بنا بر آمارهای موجود، میزان فروش U11 در اولین ماه عرضه از کل فروش HTC 10 تا کنون بیشتر بوده است.

همچنین از انبارهای شرکت تایوانی خبر می رسد HTC در حال افزایش موجودی U11 بوده، که احتمالاً به خاطر آغاز تابستان و افزایش تقاضای فصلی مشتریان است. لازم به ذکر است کمپانی مورد بحث به گسترش بازار و عرضه محصول جدید خود در کشورهای بیشتری نیز می اندیشد که مطمئناً به افزایش درآمد شرکت کمک خواهد کرد.

در نهایت گفتنی است بر اساس شایعات موجود، احتمالاً پرچمداران بعدی گوگل یعنی «Pixel 2» و « Pixel 2 XL» نیز توسط HTC تولید می شوند، و کمپانی تایوانی قصد دارد به زودی موبایل دیگری را با ویژگی جدید Edge Sense (بدنه حساس به فشار) به بازار معرفی کند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato