انتشار ویدیوی جدید از طراحی احتمالی گلکسی نوت 8 [تماشا کنید]

انتشار ویدیوی جدید از طراحی احتمالی گلکسی نوت 8 [تماشا کنید]

می توان گفت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در کنار آیفون ۸ اپل، مورد انتظارترین گجت های الکترونیکی امسال هستند که به همین دلیل نیز مورد توجه طراحان مختلف قرار گرفته، و تا کنون رندرهای زیادی از آنها منتشر شده است.

حال در یکی از تازه ترین ویدیوهای انتشار یافته در اینترنت، شاهد رندرهایی از فبلت بعدی سامسونگ هستیم که تا حدود زیادی با توجه به شایعات موجود طراحی شده و تصویر نسبتاً جدیدی را از گلکسی نوت ۸ ترسیم می کند.

طراحی نمایشگر در ویدیوی مورد بحث، بسیار شبیه به پرچمداران کنونی سامسونگ بوده و احتمالاً نوت ۸ نیز از یک صفحه نمایش تقریباً بدون حاشیه با نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ بهره خواهد برد.

همچنین چیدمان دکمه ها هم با گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس یکسان بوده و دکمه پاور در سمت راست دستگاه، و دکمه های ولوم و بیکسبی نیز در سمت چپ قرار دارند. نمایشگر همیشه روشن و استایلوس S Pen نیز در رندرها دیده می شوند و در نهایت، ماژول دوربین دوگانه به همراه سنسور اثر انگشت در پنل پشتی فبلت قابل رؤیت هستند.

عدم وجود برآمدگی در ماژول دوربین دوگانه اندکی دور از انتظار است

در اینجا ذکر دو نکته الزامی به نظر می رسد: نخست اینکه در رندر موجود، ماژول دوربین دوگانه به همراه سنسور اثر انگشت و حسگر ضربان قلب، به صورت هم سطح باپنل پشتی به نمایش درآمده اند که با توجه به بدنه باریک دستگاه و همچنین تازگی فناوری دوربین دوگانه در محصولات سامسونگ، اندکی دور از انتظار به نظر می رسد. از طرف دیگر در پنل جلویی، شاهد حضور دوربین سلفی و دو سنسور دیگر به صورت قرینه در دو سمت اسپیکر هستیم که این چیدمان نیز چندان منطقی نخواهد بود.

گفتنی است بر اساس اخبار موجود، سامسونگ گلکسی نوت ۸ احتمالاً شهریور ماه امسال معرفی خواهد شد و طبق برآوردهای تحلیلگران بازار، با قیمتی بالاتر از ۹۰۰ دلار به دست مشتریان خواهد رسید.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato