پاول دورف تأیید کرد: مرکز اعلان ها تا پایان تابستان به تلگرام اضافه می شود

پاول دورف تأیید کرد: مرکز اعلان ها تا پایان تابستان به تلگرام اضافه می شود

پاول دورف، بنیان گذار تلگرام ساعاتی پیش تأیید کرده که تا پایان تابستان امسال راه بهتری را برای بررسی و مدیریت اعلان ها در اختیار کاربران اپلیکیشن قرار می دهد. به احتمال زیاد، این بدان معناست که پیام رسان محبوب به یک نوتیفیکیشن سنتر یا مرکز اعلان ها مجهز خواهد شد.

وقتی که یکی از کاربران توییتر از دورف در مورد نبود یک مرکز اعلان ها برای مطلع شدن از منشن ها پرسید، دورف در پاسخ به وی گفت که از این مشکل آگاه است و تا پایان تابستان برای برطرف کردن آن چاره ای خواهد اندیشید:

قابلیتی که انتظارش را می کشیم احتمالا کمتر از دو ماه دیگر به تلگرام اضافه خواهد شد. البته تا این لحظه که خبر را می نویسیم مرکز اعلان ها به نسخه های بتای تلگرام راه نیافته و جزئیات خیلی زیادی در مورد آن در دسترس نیست.

طی ماه های گذشته، تلگرام چندین مرتبه به خاطر بحث و جدال هایش با دولت روسیه سوژه داغ رسانه ها و محافل خبری بوده است. روس ها بر این عقیده بودند که تروریست ها از تلگرام برای هماهنگی اقدامات شرورانه خود استفاده می کنند، به همین خاطر از دورف درخواست کردند که کلیدهای رمزنگاری اپلیکیشن را در اختیار آنان قرار بدهد.

این موضوع با مخالفت پاول دورف روبرو شد، و دولت روسیه تهدید کرد که در صورت عدم همکاری تلگرام دسترسی به این پیام رسان را در خاک این کشور به طور کامل مسدود می کند. البته این اتفاق هرگز نیفتاد و بالاخره دو طرف برای همکاری به تفاهم رسیدند، البته تحت شرایطی که حتی یک بایت از اطلاعات خصوصی کاربران در اختیار دولتمردان روسیه قرار نگیرد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato