انتشار رندرهای بیشتر از موبایل پیکسل اکس ال 2 در دو رنگ آبی و نقره ای

انتشار رندرهای بیشتر از موبایل پیکسل اکس ال 2 در دو رنگ آبی و نقره ای

روز گذشته به لطف رندری که از سوی وب سایت «اندروید پلیس» منتشر شد توانستیم نیم نگاهی به طراحی تقریباً نهایی اسمارت فون گوگل پیکسل اکس ال جدید داشته باشیم؛ موبایلی ۶ اینچی که بنابر گزارش ها، توسط ال جی تولید می شود.

پیکسل اکس ال ۲۰۱۷ (یا پیکسل اکس ال ۲) که انتظار می رود طی فصل پاییز رونمایی شود، در همان سه رنگی به دست مشتریان خواهد رسید که نسل قبلی این موبایل ها پیشتر با آنها به بازار عرضه شده بودند؛ یعنی مشکی، آبی و نقره ای.

در حالی که رندر دیروز، مدل مشکی رنگ دستگاه را نشان می داد، حالا افشاگر Benjamin Geskin نیز در توییتر دست به کار شده و تصاویری از پیکسل اکس ال نسل بعدی در دو رنگ آبی و نقره ای منتشر کرده. این رندرهای تازه، شباهت زیادی به رندر روز گذشته دارند و بنابراین، طراحی تقریباً نهایی دستگاه را به همراه حاشیه کم نمایشگر به نمایش در می آورند.

به عنوان یادآوری باید گفت که پیکسل اکس ال جدید ۶ اینچی، موبایلی تخت خواهد بود اما شیشه ای که از آن محافظت می کند، احتمالاً در دو طرف شکلی خمیده به خود می گیرد. این دستگاه احتمالاً در ماه اکتبر سال جاری میلادی معرفی می شود و انتظار می رود شاهد معرفی نسل دوم پیکسل با نمایشگر ۵ اینچی نیز باشیم.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato