چیپست تمام موبایل های 2017 نوکیا مشخص شد

چیپست تمام موبایل های 2017 نوکیا مشخص شد

بنابر اخباری که به تازگی افشا شده اند، لیست کامل چیپست هایی که در موبایل های اندروید نوکیا طی سال ۲۰۱۷ مورد استفاده قرار می گیرند، مشخص شده. کمپانی HMD که برند نوکیا را در اختیار گرفته، در حال حاضر دو میان رده در بازار دارد که به اسنپدراگون ۴۳۰ و چیپست نه چندان هیجان انگیز MT6737 مدیاتک مجهز شده اند. اما نقشه راه HMD نشان می دهد باید منتظر سخت افزارهایی به مراتب بهتر باشیم.

گفته می شود که موبایل «نوکیا ۷» به اسنپدراگون ۶۳۰ کوالکام، «نوکیا ۸» به اسنپدراگون ۶۶۰ و «نوکیا ۹» به چیپست پرچمدار اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز می شوند که با برخی از شایعات قبلی هم سازگاری دارد.

علاوه بر این، در گزارش های تازه نامی از دستگاهی کاملاً جدید برده شده که قطعاً قادر به تحت تاثیر قرار دادن دوست داران سخت افزارهای قدرتمند نیست اما گزینه احتمالی مناسبی برای بازار اقتصادی به شمار می رود. این موبایل که با نام «نوکیا ۲» شناخته می شود، ارزان قیمت ترین اسمارت فون HMD خواهد بود و از اسنپدراگون ۲۱۲ بهره می برد.

با توجه به تمام این مسائل، به نظر می رسد که HMD برنامه ای همه جانبه برای تمام رده های بازار تدارک دیده و می خواهد نوکیا را یک بار دیگر به دوران اوجش بازگرداند. علاوه بر این، تایید همکاری با Zeiss هم به این معنا است که حداقل برخی از این موبایل های جدید، به دوربینی قدرتمند مجهز می گردند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato