موتورولا تاریخ مراسم رونمایی از موبایل های جدید خود را اعلام کرد

موتورولا برای مراسمی تحت عنوان #hellomotoworld در تاریخ 3 مرداد ماه چندی پیش پوستری منتشر و روز موعود را مشخص کرد اما حالا رسانه ها دعوتنامه های رسمی تر خود را دریافت کرده اند که نشان می دهد 3 مرداد باید حسابی آماده باشیم.

در میانه این دعوتنامه نوشته شده «آماده باشید که انتظاراتتان در هم بشکند» و اطراف این جمله دو موبایل با نمایشگر شکسته و شیشه خورده هایی را می بینیم.

احتمالا چنین تصویری بیانگر آن است که باید در این تاریخ شاهد رونمایی از Moto Z2 Force باشیم که در حقیقت راه Moto Z Force Droid Edition را ادامه می دهد؛ موبایلی که تابستان سال گذشته معرفی و عرضه شد.

انتظار می رود Moto Z Force پرچمدار موتورولا در این مراسم بوده و ظاهر و قابلیت های بهتری در خود گنجانده باشد و صرفا یک موبایل بزرگ و گران قیمت با نمایشگری مقاوم نباشد.

طی چند وقت اخیر، موتورولا فناوری نمایشگر ShatterShield را شدیدا بهبود بخشیده و چهره و ابعاد آن بسیار قابل قبول تر شده است. دیگر یک لایه زمخت پلاستیکی روی نمایشگر نیست و فاصله بین نمایشگر و محافظ هم اصلا غیر عادی جلوه نمی کند.

احتمالا ورژن سال 2017 این فناوری بهتر از قبل هم باشد و شاید روی یکی از موبایل های امسال موتورولا بتوانیم نمونه واقعی از آن را مشاهده کنیم.

گفته شده که این شرکت می خواهد از فرصت استفاده کند و موبایل میان رده Moto X4 را هم به نمایش بگذارد. گرچه در این تصاویر منتشر شده هیچ اشاره ای به هیچکدام نشده.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟