انتشار تصاویر زنده از سامسونگ گلکسی اس 8 اکتیو [به روز رسانی شد]

سامسونگ از سال ۲۰۱۳ به بعد، هر سال پس از معرفی پرچمدار جدید سری «Galaxy S» خود، نسخه ای مقاوم تر از آن را نیز با پسوند «اکتیو» به بازار عرضه کرده است.

امسال نیز پس از معرفی گلکسی اس ۸، منتظر ورژن اکتیو آن بودیم که حالا تقریباً یک ماه پس از تایید تصادفی آن توسط سامسونگ، تصاویر غیر رسمی و واقعی موبایل مذکور توسط کاربری به نام «دومینیک هندرسون» منتشر شده است.

گلکسی اس ۸ اکتیو از شیشه تخت در پنل جلویی استفاده می کند

با توجه به تصاویر، گلکسی اس ۸ اکتیو شباهت زیادی با پرچمداران امسال سامسونگ داشته و از همان نسبت ابعاد نمایشگر ۱۸.۵:۹ بهره می برد. همچنین در پنل پشتی نیز شاهد چیدمان مشابهی از سنسور اثر انگشت و ماژول دوربین هستیم. البته لازم به ذکر است که نسخه اکتیو برای افزایش مقاومت، از شیشه خمیده استفاده نکرده و حاشیه های نمایشگر نیز در هر چهار جهت از اس ۸ معمولی پهن تر هستند.

بر اساس گفته های کاربر مورد اشاره، بدنه اس ۸ اکتیو نیز مانند اس ۷ اکتیو از لایه ای از پلی کربنات پوشانده شده و شاسی دستگاه هم از فلز ساخته شده است. همچنین در چهار گوشه بدنه، ضربه گیرهایی از جنس پلیمر و فلز برای افزایش مقاومت در هنگام سقوط تعبیه شده است.

گفتنی است بر اساس اطلاعات قبلی، ورژن اکتیو پرچمدار سامسونگ به یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری مجهز شده که مطمئناً برای کاربران ماجراجو خوشحال کننده خواهد بود. در ادامه می توانید تصاویر گلکسی اس ۸ اکتیو را مشاهده کنید:

به روز رسانی:

ویدیوی مربوط به گلکسی اس ۸ اکتیو نیز اضافه شد که می توانید آن را تماشا کنید:

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟