به روزرسانی اندروید 7.1 بزودی برای خانواده گلکسی اس 8 عرضه می شود

تصمیم سامسونگ برای عرضه دو موبایل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس به همراه اندروید ۷.۰، بسیاری را متعجب ساخت؛ زیرا آخرین نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل به هنگام عرضه این پرچمداران، اندروید ۷.۱ نوقا بود. بنابراین منطقی به نظر می رسید که سامسونگ دو موبایل جدیدش را با آخرین نسخه اندروید به دست مشتریان برساند، اما بهرحال این اتفاق نیفتاد.

البته اینطور نیست که اندروید ۷.۱ قابلیت های چندان شگرفی به موبایل های هوشمند بیاورد و دارندگان گلکسی اس ۸ از آنها بی بهره مانده باشند. این نسخه از اندروید، اموجی های جدید، لانچر اکشن هایی برای پیکسل لانچر و چند تغییر جزئی دیگر را به همراه می آورد. و لانچر و اموجی ها چندان برای گلکسی اس ۸ اهمیت ندارند، زیرا سامسونگ از نسخه مخصوص خودش برای هر دوی این ها استفاده می کند.

در هر صورت، به روزرسانی اندروید ۷.۱ به زودی برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه خواهد شد. این خبر از آنجا مشخص شد که اپراتور استرالیایی Vodafone، اخیراً وب سایت خود را به روزرسانی کرده و فرمور اندروید ۷.۱ نوقا برای خانواده اس ۸ را برای نقد ثبت کرده است. این موضوع نشان می دهد که سیستم عامل مورد اشاره، در مراحل پایانی پیش از عرضه به سر می برد.

گفتنی است که این به روزرسانی باعث «ثبات و بهبود چند باگ» می شود و کاربران نباید منتظر قابلیت های جدیدی باشند. در حالی که این اپراتور استرالیایی به عرضه اندروید ۷.۱ برای گلکسی اس ۸ نزدیک شده، می توان با قطعیت گفت که دارندگان اس ۸ و اس ۸ پلاس در اقصی نقاط جهان نیز به زودی قادر به دریافت به روزرسانی تازه خواهند بود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟