واعظی: سیاست وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم تغییر نخواهد کرد

واعظی: سیاست وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم تغییر نخواهد کرد

همان طور که احتمالاً می دانید، وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم، محمدجواد آذری جهرمی معاون وزیر کنونی و مدیر شرکت ارتباطات زیرساخت بوده که در صورت کسب رأی اعتماد از نمایندگان مجلس، سکان وزارتخانه مذکور را به دست خواهد گرفت.

در این میان محمود واعظی با اشار به جوان گرایی خود در وزارت ارتباطات و ابراز خرسندی از انتخاب فردی خلاق و نوآور برای پست مورد بحث عنوان کرد:

در پست های حساس وزارتخانه، افراد جوان را به کار گرفتم چرا که معتقد بودم باید به جوان ها میدان داد. رئیس جمهور نیز در کابینه دولت دوازدهم و در حوزه وزارت ارتباطات از این اعتماد استفاده کرد. خوشحالیم که آقای جهرمی با ۳۶ سال سن به عنوان وزیر ارتباطات برگزیده شده اند.

واعظی همچنین با تأکید بر ثبات رویه وزارت ارتباطات و حفظ ساختار موجود، اظهار داشت که اکثر معاونان فعلی و رؤسای سازمان ها می توانند در صورت تمایل، کار خود را با آقای جهرمی ادامه دهند.

وی همچنین با اعلام حمایت کامل خود از جهرمی، با اشاره به عدم تغییر سیاست های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم بیان کرد عملکرد وزارتخانه با استفاده از خلاقیت و نوآوری وزیر پیشنهادی شاهد پیشرفت خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato