جزئیات تازه از قابلیت های نرم افزاری V30؛ حذف نمایشگر ثانویه تایید شد

جزئیات تازه از قابلیت های نرم افزاری V30؛ حذف نمایشگر ثانویه تایید شد

در حالی که تنها چند روز از انتشار اطلاعات در مورد امکانات سخت افزاری موبایل V30 می گذرد، ال جی اقدام به ارائه جزئیات تازه ای در خصوص قابلیت های نرم افزاری این پرچمدار کرده و برای نمونه اعلام داشته که از رابط کاربری اختصاصی خود به نام UX 6.0 در آن بهره می گیرد.

پیشتر در خبرها خواندید که ال جی قصد دارد نمایشگر ثانویه (مشخصه منحصربفرد موبایل های وی ۱۰ و وی ۲۰) را از طراحی بدنه این دستگاه حذف نماید و حالا شرکت مورد بحث در تایید آن خبر اعلام نموده که وی ۳۰ به نوعی نوار شناور مجهز خواهد بود.

بخش مذکور که ظاهرا شکلی نیمه شفاف دارد قرار است دسترسی کاربر به قابلیت های پراستفاده دستگاه را فراهم نماید. البته در صورتی که نیازی به استفاده از آن نداشته باشید می توانید با درگ کردن آن را از صفحه اصلی حذف نمایید.

ال جی همچنین اعلام نموده که قابلیت نمایشگر همیشه روشن موبایل ضمن نمایش ساعت می تواند با اعمال پاره ای تنظیمات، موارد دیگری نظیر Quick Tools، موزیک پلیر یا حتی یک عکس شخصی را هم نمایش دهد.

حالا نوبت به امکانات امنیتی این موبایل می رسد که به گفته کمپانی مورد بحث یکی از آنها قابلیت تشخیض چهره است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا موبایل را حتی در زمانی که نمایشگر خاموش است قفل گشایی کنند. در مورد امکان تشخیص صوتی وی ۳۰ هم باید بگوییم که ترکیبی از صدای کاربر و همچنین کلمات کلیدی که خودش تولید کرده را برای قفل گشایی به کار می برد.

از دیگر ویژگی های نرم افزاری وی ۳۰ می توان به اپلیکیشن کمکی برای دوربین با نام Graphy اشاره کرد که شباهت های گوناگونی با اپلیکیشن محبوب پریسما دارد. بنابراین کاربران به کمک آن می توانند استایل های متفاوتی به عکس های خود اضافه کرده و به تصاویرشان رنگ و بویی متفاوت ببخشند.

طبیعتا با وجود پریسما و فیلترهای مختلفش، ممکن است انتشار Graphy بی مورد باشد. اما ال جی خاطر نشان کرده که عملکرد برنامه اش [با تمام شباهت های آن] متفاوت با پریسما بوده و به واسطه این اپ کمکی قابلیت اعمال تنظیمات مختلفی دارید.

در نهایت نیز نوبت به بازخورد لرزشی وی ۳۰ می رسد که قابل سفارشی سازی است و کاربر میتواند برحسب سلیقه یکی از گزینه های موجود را که با رینگ تون (زنگ) موبایلش هم همخوانی دارد انتخاب نماید.

گفتنی است ال جی V30 سی و یک آگوست (۹ شهریور) رونمایی رسمی می شود و گزارشات نشان می دهند که قیمت آن احتمالا نزدیک به ۷۰۰ دلار خواهد بود.

 

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato