تیزر تبلیغاتی سامسونگ برای گلکسی نوت 8 [تماشا کنید]

تیزر تبلیغاتی سامسونگ برای گلکسی نوت 8 [تماشا کنید]

تقریباً یک ماه قبل بود که سامسونگ دعوتنامه رویداد آنپکد (Unpacked) را برای تاریخ ۲۳ اوت (یکم شهریور) ارسال کرد؛ نمایی از یک موبایل و قلم S Pen که به عبارت «کارهای بزرگ تری انجام بده» اشاره داشت، به وضوح نشان می داد که مراسم فوق به معرفی گلکسی نوت ۸ اختصاص دارد.

حال این کمپانی کره ای ویدیویی را به صورت رسمی در کانال یوتوبش منتشر کرده که ویژگی های برجسته این فبلت پرچمدار را (از نگاه خودش) مطرح می کند. در واقع بیشتر با کلماتی پر طمطراق مانند «جهش»، «نوآوری» و «بزرگ تر» روبرو هستیم.

در پایان این ویدیو دوباره همان نمای قبلی موبایل و تاریخ برگزاری مراسم در نخستین روز شهریور را مشاهده می کنیم که نکته جدیدی در خود ندارد.

البته دیگر نکته مبهمی در پرونده گلکسی نوت ۸ باقی نمانده و با تمام ویژگی هایش آشنا هستیم. این موبایل همانند پرچمدار کنونی سامسونگ به نمایشگر بیکران با نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ مجهز می شود که به لطف قلم استایلوس S Pen تجربه کاربری غنی تری را به ارمغان می آورد.

از سوی دیگر، برای نخستین بار شاهد ماژول دوربین دوگانه در یکی از پرچمداران سامسونگ خواهیم بود که با توجه به عملکرد بسیار خوب موبایل های کنونی این شرکت در امر تصویربرداری، باید منتظر نتایج فوق العاده از این ماژول دوگانه باشیم.

به هر حال، هشت روز بیشتر تا مراسم رونمایی گلکسی نوت ۸ باقی نمانده؛ به زودی اخبار پیرامون این دستگاه به پایان خواهد رسید و البته شایعات پرچمداران بعدی آغاز می گردد.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato