همه چیز درباره آیفون 13
معرفی اپلیکیشن Teleport؛ تصاویر خود را حرفه ای تر ویرایش کنید

معرفی اپلیکیشن Teleport؛ تصاویر خود را حرفه ای تر ویرایش کنید

تا کنون اپلیکیشن های مختلفی برای ویرایش تصاویر در گوگل پلی و اپ استور منتشر شده اند. از محبوب ترین آن ها می توان به اپلیکیشن هایی چون Aviary، Snapspeed و Enlight اشاره کرد که ابزار کاملی را در زمینه ویرایش تصاویر در اختیار علاقه مندان قرار داده اند.

اگر به دنبال ویرایشگری هستید که بتوان به کمک آن تصویر زمینه و یا رنگ موها را تغییر داد، ابزار کاربردی Teleport را به شما پیشنهاد می کنیم. جدیدترین ساخته Teleport Future Technologies به ادعای سازندگانش از آخرین تکنولوژی های موجود در زمینه هوش مصنوعی استفاده می کند و می تواند در کسری از ثانیه با تشخیص موی سر رنگ آن را تغییر دهد.

Teleport امکان ایجاد کلاژهای ۲×۲ و ۳×۳ را برای کاربران فراهم کرده است.

به محض دانلود و نصب اپلیکیشن Teleport دو راه به منظور وارد کردن تصاویر پیش روی شما قرار می گیرد. در رابطه با همین موضوع کاربران قادر هستند با استفاده از ابزار دوربین Teleport از خود تصاویر سلفی بگیرند و یا به وسیله بخش گالری تلفن هوشمندشان یکی از تصاویر خود را به طور دلخواه انتخاب و سپس اقدام به ویرایش آن کنند.

یکی از مزایای این اپلیکیشن قابلیت ایجاد افکت بوکه به صورت نرم افزاری روی تصاویر است.

البته نباید از ابزار دوربین این اپ انتظار بالایی داشت. کلیه تنظیماتی که می توانید روی این بخش اعمال کنید به روشن و خاموش کردن فلش و یا جا به جایی بین دوربین سلفی و عقب خلاصه می شود. خوشبختانه Teleport با ارائه امکاناتش در یک رابط کاربری ساده، محیطی را فراهم کرده تا بتوانید از ویرایش سریع و بی دردسر تصاویر لذت ببرید.

پس از ثبت سلفی و یا انتخاب عکس دلخواه خود از بخش گالری تلفن هوشمندتان، اپ مذکور چند دقیقه ای را صرف پردازش تصویر می کند. پس از آن به بخش ویرایش منتقل می شوید و می توانید تنظیمات مختلف اعم از تغییر رنگ مو و پس زمینه را روی تصویر مورد نظر خود اعمال نمایید.

تصاویر ایجاد شده به وسیله قابلیت Background blur اپلیکیشن Teleport مطمئناً به خوبی پرتره های ثبت شده توسط دوربین های DSLR نیست.

تمام چیزهایی که برای ویرایش تصاویر لازم دارید در ستونی افقی و در انتهای صفحه ردیف شده اند و به غیر از آن چیز دیگری در رابط کاربری اپلیکیشن به چشم نمی آید. از طریق تب Color می توانید رنگ موی خود را تغییر داده و با مراجعه به تب Baclground نیز قادر خواهید بود پس زمینه تصویرتان را عوض کنید.

علاوه بر تصاویر پس زمینه ای که در اپلیکیشن تعبیه شده است، می توانید از پس زمینه های شخصی خود نیز استفاده نمایید. Teleport همچنین امکان ایجاد کلاژهای ۲×۲ و ۳×۳ را برای کاربران فراهم کرده. اما یکی دیگر از مزایای این اپلیکیشن قابلیت ایجاد افکت بوکه به صورت نرم افزاری روی تصاویر است.

با مراجعه به تب Background blur و کم و زیاد کردن درجه آن قادر هستید افکت بوکه تصویرتان را کم و زیاد کنید؛ البته مطمئناً تصاویر ایجاد شده به وسیله این قابلیت به خوبی پرتره های ثبت شده توسط دوربین های DSLR نیست، اما سادگی کار با آن باعث شده که از حضور در محیطش لذت ببرید.

اپلیکیشن خوب و کاربردی Teleport را می توانید همین حالا از پلی استور و اپ استور دانلود کنید. [دانلود به کمک ربات تلگرام apk_dl]

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato