سامسونگ گلکسی نوت ۸، روی مرز ۱۰۰۰ دلار

سامسونگ گلکسی نوت ۸، روی مرز ۱۰۰۰ دلار

بیست‌وسوم آگوست، یعنی چهارشنبه همین هفته گلکسی نوت ۸ به شکل رسمی معرفی می‌شود؛ موبایلی که اگرچه پرچمدار اصلی تلفن‌های هوشمند سامسونگ نیست ولی همیشه قوی‌ترین سخت‌افزار و قیمتی بالاتر از سری S به همراه داشته است.

منابع چینی امروز خبر می‌دهند که گلکسی نوت ۸، قرار است روی مرز ۱۰۰۰ دلار عرضه شود و برای مدل‌های مختلف آن، قیمت‌های پیشنهادی را نیز ارائه داده‌اند. اما پیش‌نیاز دانستن این قیمت‌ها، اطلاع جزیی از سخت‌افزار دستگاه است.

گلکسی نوت ۸ قرار است با چیپست اگزینوس ۸۹۹۵ و ۶ گیگابایت حافظه رم وارد بازار شود. اما حافظه داخلی جایی است که قیمت‌ها را از هم متمایز می‌کند. این موبایل در سه نسخه ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به دست مشتری می‌رسد. چینی‌ها می‌گویند که نسخه ۶۴ گیگابایتی، قیمتی برابر با ۶۲۸۸ یوان یعنی حدود ۹۴۱ دلار دارد. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی قرار است با قیمت ۷۰۸۸ یوان برابر با ۱۰۶۱ دلار به فروش برسد و اما مدل ۲۵۶ گیگابایتی، قیمتی برابر با ۷۹۸۸ یوان معادل ۱۱۹۶ دلار خواهد داشت.

حقیقت این است که گلکسی نوت ۸، به هیچ عنوان قصد ندارد موبایلی ارزان باشد. اما باید توجه کرد که این قیمت‌ها، مربوط به کشور چین هستند و سپس به دلار تبدیل شده‌اند و اگر آن را به ریال خودمان تبدیل کنیم، به رقمی بالا برای یک موبایل در ایران می‌رسیم. از آنجایی که سامسونگ در ایران به شکل رسمی حضور دارد، باید دید که این برند چه قیمتی را برای گلکسی نوت ۸ در ایران انتخاب خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato