حضور نسخه مشکی رنگ سرفس بوک در ویدیوی تبلیغاتی جدید اینتل [تماشا کنید]

حضور نسخه مشکی رنگ سرفس بوک در ویدیوی تبلیغاتی جدید اینتل [تماشا کنید]

همان طور که در دیجیاتو خواندید، اینتل دیروز از نسل هشتم پردازنده های خود رونمایی کرد و با پخش یک ویدیوی کوتاه، به برخی از بهبودهای محصولات جدید خود اشاره نمود. اما نکته جالب توجه در ویدیوی مذکور، حضور یک دستگاه لپتاپ بی نام و نشان است که به نظر می رسد نسخه مشکی رنگ سرفس بوک مایکروسافت باشد.

دستگاه موجود در ویدیو از دکمه Eject و لولای مشابه با سرفس بوک برخوردار است

بد نیست بدانید که کمپانی ساکن ردموند آخرین بار حدود چهار سال پیش از رنگ مشکی در کامپیوترهای قابل حمل خود (سرفس پرو ۲) استفاده کرده بود و حالا ویدیوی اینتل، دستگاهی را نشان می دهد که به لولایی مشابه با سرفس بوک مجهز بوده و از دکمه «Eject» مخصوصی که در کیبورد سرفس بوک نیز موجود است، بهره می برد.

بر اساس اطلاعات قبلی، مایکروسافت پاییز امسال از نسخه LTE سرفس پرو رونمایی خواهد کرد و بعید نیست در رویداد معرفی آن، از ورژن جدید و مشکی رنگ سرفس بوک نیز پرده برداری کند.

همچنین لازم به ذکر است که در ویدیوی تبلیغاتی اینتل برای پردازنده های نسل هشتم، عبارت «designed for what’s coming next» به معنی «طراحی شده برای آنچه در راه است» نیز به چشم می خورد که احتمالاً به عرضه سرفس بوک جدید با چیپست چهار هسته ای کیبی لیک اشاره دارد.

در ادامه کلیپ تبلیغاتی اینتل را مشاهده می کنید:

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato