آیا سری مس افکت برای همیشه کنار گذاشته خواهد شد؟

آیا سری مس افکت برای همیشه کنار گذاشته خواهد شد؟

به نظر می رسد که با وجود داشتن یک عرضه بد، سری مس افکت هنوز زنده است. بعد از آن که خبر ساخته نشدن هیچ محتوای داستانی دیگری برای قسمت آخر این سری یعنی آندرومدا منتشر شد، بسیاری نگران آینده این فرانچایز محبوب شدند.

چندی پیش معاون اجرایی کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرد که با وجود فروش کمتر آندرومدا نسبت به پیش بینی های این شرکت، دلیلی برای متوقف کردن این سری محبوب وجود ندارد.

او در این باره می گوید: «چرا که نه؟ این فرانچایز علاوه بر داشتن هوادران اختصاصی خود، دنیای بسیار جذابی دارد. جدا از آن، سری مس افکت، کارهای زیادی برای ناشرین و سازندگانش یعنی الکترونیک آرتز و بایوور انجام داده است.»

او ادامه می دهد که الکترونیک آرتز و بایوور با احتیاط در مورد آینده مس افکت عمل خواهند کرد. او تضمین می کند که این فرانچایز، به صورت تازه و جذابی باز خواهد گشت.

مشخص نیست که تا چه حدی می توان به حرف های اخیر مدیران الکترونیک آرتز اعتماد کرد. آقای پاتریک سدرلند (Patrick Soderlund) در همین مصاحبه به دفاع از مس افکت آندرومدا پرداخت و منتقدان را به سخت گیری علیه این بازی متهم کرد. البته بخشی از این بازی در حال حاضر در سرویس اوریجین رایگان بوده و شما می توانید در رابطه با این موضوع، خود تصمیم گیری کنید.

بخشی از این بازی در حال حاضر در سرویس اوریجین رایگان است

با وجود این که الکترونیک آرتز، عادت بدی در بستن استودیوها و رها کردن بسیاری از فرانچایزها به حال خود را دارد، تاریخ ثابت کرده است که آن ها همیشه شانس دوباره ای به فرانچایزهای محبوبشان خواهند داد؛ مانند اتفاقی که برای سری مدال افتخار (Medal of Honor) افتاد.

به نظر می رسد که در بدترین حالت، مس افکت به دست تیم دیگری و با تشریفات و توقعات کمتر، عرضه شود.در بهترین حالت هم بایوور بعد از ساخت بازی های انتم (Anthem) و دراگون ایج ۴، بار دیگر برای توسعه قسمت جدید مس افکت باز خواهد گشت.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato