مایکروسافت: مقایسه های کاربران، ارزش ایکس باکس وان ایکس را مشخص خواهد کرد

برقراری ارتباط و درک درست از مفهوم واژه رزولوشن 4K برای افرادی که تجربه استفاده از آن را نداشته اند، همیشه بسیار چالش بر انگیز بوده است. به همین علت، تبلیغات دستگاه هایی مانند ایکس باکس وان ایکس که حضور رزولوشن 4K در آن ها موضوع اساسی به شمار می رود، کار بسیار سختی خواهد بود.

با این حال، به نظر می رسد که مایکروسافت نگرانی خاصی در این رابطه ندارد، زیرا خود مصرف کنندگان کنسول جدیدش، این چالش را برطرف خواهند کرد. مدیر بخش تبلیغات برند ایکس باکس آقای آرون گرینبرگ، در مصاحبه جدیدی توضیحات بیشتری در رابطه با این موضوع داده است.

به عقیده او، با رسیدن به زمان عرضه کنسول ایکس باکس وان ایکس، موجی از انتشار ویدیوهای مقایسه ای زیادی از توانایی این کنسول در اجرا با کیفیت 4K به راه خواهد افتاد و این موضوع، به فروش بیشتر ایکس باکس وان ایکس، کمک فراوانی خواهد کرد.

او ادامه داد که شاید مایکروسافت نیز ویدیوهای مقایسه ای را برای نشان دادن توانایی های کنسول جدیدش منتشر کند. البته او انجام این کار از سمت مایکروسافت را ضرروی نمی داند، زیرا مقایسه هایی از سمت کاربران و رسانه های بی طرف منتشر خواهد شد تا به اثبات توانایی های ایکس باکس وان ایکس کمک کند.

مایکروسافت به طور کامل مطمئن است که با ویدیوهایی مثل مقایسه اجرای Rise of the Tomb Raider روی پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس که با تازگی منتشر شده است، کاربران به سادگی متوجه تفاوت ها خواهند شد.

به عقیده گرینبرگ، مایکروسافت قصد داوری در این قضیه را نداشته و خواستار انتخاب کنسول قدرتمند تر به وسیله خود کاربران است. به نظر او بازی ها در حال حاضر جلوه خوبی روی پلی استیشن 4 پرو یا ایکس باکس وان اس داشته و خرید کنسول جدید، به سلیقه و بودجه شخص مورد نظر بستگی دارد.

لازم به ذکر است که مایکروسافت در حال تلاش برای مذاکره با سونی در رابطه با بازی میان پلتفرمی ماینکرفت بوده و این کمپانی آمریکایی، در آینده ای نزدیک عناوین ژاپنی بیشتری را برای کنسول خود منتشر خواهد کرد.

Mobit

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟