ماشین لباسشویی جدید سامسونگ از هوش مصنوعی بهره می برد

ماشین لباسشویی جدید سامسونگ از هوش مصنوعی بهره می برد

نمایشگاه IFA امسال علاوه بر معرفی تلفن های هوشمند و سخت افزارهای رایانه ای، محلی برای رونمایی از تازه ترین دستاوردهای کمپانی های بزرگ در زمینه لوازم خانگی نیز بود که سامسونگ هم به عنوان یکی از همین شرکت ها، ماشین لباسشویی جدیدی را معرفی کرده که به ادعای سازنده از هوش مصنوعی بهره می برد.

ماشین لباسشویی «WW8800M» که از فناوری «QuickDrive» سامسونگ با توانایی شست و شوی کامل لباس ها در ۳۹ دقیقه، و همچنین قابلیت «AddWash» برای اضافه کردن لباس ها در هنگام شست و شو بهره می برد، به قابلیت های ارتباطی نیز مجهز شده و می تواند با اپلیکیشنی تحت عنوان «Q-rator» همگام سازی شود.

نرم افزار مورد اشاره به امکاناتی مانند تغییر دمای آب، تعداد چرخش های محفظه شست و شو یا انتخاب از میان تنظیمات پیش فرض مجهز شده و به کاربر اجازه می دهد ماشین لباسشویی خود را از راه دور کنترل کند.

نرم افزار Q-rator با دریافت نوع لباس ها، برنامه شست و شوی بهینه را پیشنهاد می‌کند

اما مهمترین تفاوت این اپلیکیشن با سایر نرم افزارهای موجود، پیشنهاد برنامه های شست و شو (با توجه به لباس های تعریف شده توسط کاربر) بوده که در واقع تعریف «هوش مصنوعی» را توجیه می کند. Q-rator همچنین مالک را از ایرادات فنی احتمالی نیز آگاه کرده و زمان سرویس ماشین لباسشویی را پیش از خرابی اعلام می کند.

علاوه بر این، WW8800M از پلتفرم اینترنت اشیای سامسونگ نیز پشتیبانی خواهد کرد که احتمالاً در آینده اخبار بیشتری از همگام سازی آن با دستیار صوتی هوشمند بیکسبی منتشر خواهد شد.

گفتنی است شرکت سازنده قیمت و تاریخ دقیق عرضه ماشین لباسشویی مورد بحث را تعیین نکرده اما بر اساس گزارش برخی از منابع، محصول جدید در حدود ۱۶۰۰ یورو قیمت خواهد داشت.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato