ایکس باکس وان اس به عنوان دستگاه پخش بلوری در ژاپن فروخته می شود

ایکس باکس وان اس به عنوان دستگاه پخش بلوری در ژاپن فروخته می شود

همانطور که از قبل پیش بینی می شد، کنسول مایکروسافت با استقبال چندان مناسبی در کشور ژاپن مواجه نشده است.

کار به جایی رسیده که چندی پیش، یکی از فروشگاه های بزرگ این کشور، برای به فروش رساندن این کنسول از آن به عنوان یک دستگاه پخش ویدیو بلوری 4K یاد کرد.

مطلب پیشنهادی:مایکروسافت شرکت اکتیویژن بلیزارد را با مبلغ 68.7 میلیارد دلار می‌خرد مایکروسافت شرکت اکتیویژن بلیزارد را با مبلغ 68.7 میلیارد دلار می‌خرد

در بالای یادداشتی که فروشندگان روی ایکس باکس وان اس در این فروشگاه قرار داده اند، عبارت «بسیار ارزان» و «پیشنهادی» به چشم می خورد. همچنین به این موضوع اشاره شده که شما در صورت خرید این دستگاه، جدا از تماشای ویدیو، قادر به انجام بازی های ویدیویی نیز خواهید بود، به طوری که از چشم این فروشگاه و ظاهراً خریداران ایکس باکس وان اس در ژاپن، بازی کردن با این کنسول، در اولویت های بعدی حساب می شود!

حال حتی این موضوع نیز به فروش بهتر ایکس باکس وان در ژاپن کمکی نکرده است. مطابق آمار منتشر شده، این کنسول تنها 63 واحد در طول هفته ای که گذشت در این کشور فروش داشته است.

از پست های منتشر شده در توییتر می توان فهمید که بسیاری از خریداران ایکس باکس وان در ژاپن، به دلیل قابلیت تماشای ویدیو با کیفیت 4K به سراغ آن می روند؛ زیرا این کنسول، از ارزان ترین دستگاه های پخش کننده ویدیو با این کیفیت در ژاپن به حساب می آید.

مطلب پیشنهادی:سرفیس لپ‌تاپ SE با قیمت ۲۴۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی شد سرفیس لپ‌تاپ SE با قیمت ۲۴۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی شد
نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato