موبایل رده بالای اپل احتمالاً «آیفون X» نام خواهد داشت

موبایل رده بالای اپل احتمالاً «آیفون X» نام خواهد داشت

بر اساس اطلاعات و اخباری که تا کنون منتشر شده، تقریباً اطمینان داریم که اپل سه نسخه مختلف از تلفن همراه خود را به بازار معرفی خواهد کرد که طبق شایعات قبلی، شامل آیفون ۷S و آیفون ۷S پلاس در کنار مدل رده بالای آیفون ۸ خواهد بود.

حال اما یک توسعه دهنده نرم افزار iOS به نام «استیون تروتون اسمیت» خبر می دهد که اطلاعات موجود در نسخه نهایی iOS 11 (که روز گذشته فاش شد) به وجود یک مدل آیفون با نمایشگر OLED بدون حاشیه اشاره دارد که «آیفون X» نام خواهد داشت.

آیفون X، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس محصولات جدید اپل هستند

وی همچنین اظهار داشته که دو مدل دیگر با نمایشگرهای LCD، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس خواهند بود و اپل این بار از عرضه مدل های جدید با پسوند S خودداری خواهد کرد. این در حالی است که پیش از این تصور می شد نسخه مخصوص دهمین سالگرد عرضه آیفون، «آیفون ۸» یا «آیفون ادیشن» نام خواهد داشت.

لازم به ذکر است که اپل می تواند به راحتی اطلاعات موجود در نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود را پیش از عرضه تغییر داده و اسم دیگری برای تلفن های هوشمند خود انتخاب نماید. از همین رو باید منتظر بود و دید که کمپانی ساکن کوپرتینو، در مراسم روز سه شنبه چه نامی را برای محصول ۱۰۰۰ دلاری خود اعلام خواهد کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato