اپل ۲۸ شهریور را به عنوان تاریخ عرضه iOS 11 اعلام کرد

اپل ۲۸ شهریور را به عنوان تاریخ عرضه iOS 11 اعلام کرد

چند ماه پس از رونمایی اولیه در کنفرانس توسعه دهندگان اپل، بالاخره تا چند روز دیگر می توانید طعم جدیدترین دستپخت اپل در حوزه سیستم عامل های موبایل را بچشید، چرا که قرار است در روز ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) عرضه iOS 11 برای آیفون ها و آیپدها آغاز شود.

این تاریخ همزمان خواهد بود با آغاز عرضه آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در سرتاسر دنیا. گرچه برای دانلود و نصب آپدیت مذکور نیاز است تا برخی فایل های اضافی را جهت تامین فضای مورد نیاز حذف نمایید، اما در عوض می توانید از برخی قابلیت های جدید iOS 11 از جمله حالت «لایو فوتوز»، سیری هوشمند تر و مرکز کنترل قابل شخصی سازی بهره مند شوید.

ARKit مهمترین قابلیت جدید iOS 11 است

در نسل تازه سیستم عامل موبایل اپل می توانید متناسب با حالات چهره خود به ارسال اموجی بپردازید و همچنین از قابلیت های قدرتمندتر مالتی تسکینگ آن در آیپدها لذت ببرید.

به طور قطع فراتر از همه موارد بالا، ARKit با فاصله زیادی بهترین ویژگی جدید iOS 11 خواهد بود که می تواند قابلیت های واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی را برای گجت های اپلی شما فراهم آورد. به لطف این کیت توسعه دهندگان می توانند محتوای واقعیت افزوده را با درجه واقعیت گرایی بسیار بالاتر از قبل در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

بهترین قابلیت امنیتی جدید نسخه ۱۱ سیستم عامل اپل نیز مربوط به امکان تماس با ۹۱۱ و غیر فعال سازی تاچ آیدی از طریف پنج بار فشردن دکمه هوم می شود. در این صورت هیچ کس نمی تواند شما را به زور مجبور به باز کردن قفل موبایلتان با استفاده از اثر انگشت کند.

بدون شک دلایل زیادی وجود دارد که کاربران را ترغیب کند در همان ساعات اولیه پس از عرضه، آیفون یا آیپد خود را به iOS 11 به روز رسانی نمایند. گرچه هستند افرادی که ترجیح می دهند تا مدتی دست نگه دارند تا از پایداری و بدون باگ بودن آپدیت های جدید اطمینان حاصل نمایند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato