مایکروسافت یک کنسول ایکس باکس وان اس به یاد پل واکر طراحی می کند

مایکروسافت مدل خاصی از کنسول ایکس باکس وان اس را به نمایش گذاشته که به یاد پال واکر، بازیگر سری فیلم های سریع و خشن، طراحی شده است. این کنسول به رنگ سبز و آبی روشن بوده و از اولین ماشین پل واکر که در رقابت او با ون دیزل در فیلم سریع و خشن به نمایش در می آید، الهام گرفته شده است. این کنسول توسط ون دیزل، سایر دوستان او و برادر پل واکر امضا شده است.

این کنسول در چند روز آینده، در رویدادی با نام Game4Paul رونمایی خواهد شد. این رویداد با همکاری مایکروسافت و یک موسسه خیریه خصوصی که در زمینه حوادث غیر مترقبه فعالیت می کند، برگزار خواهد شد.

بلیت ورود به این رویداد 20 دلار بوده و تمام درآمد آن، به این موسسه خیریه تعلق خواهد گرفت. آقای آرون گرینبرگ، مدیر بخش بازاریابی ایکس باکس در این رابطه می گوید: «ما وقت زیادی را صرف طراحی این کنسول کردیم و بسیار هیجان زده هستیم تا احترام خود به شخصیت فراموش نشدنی سری سریع و خشن را این گونه به نمایش بگذاریم.»

واکر در سن چهل سالگی و بر اثر تصادف شدید با خودروی شخصی خود در گذشت. بعد ها مشخص شد که دوست پل واکر که در آن زمان رانندگی ماشین بر عهده او بوده، عامل اصلی تصادف و مرگ این بازیگر هالیوودی بوده است.

Mobit

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟