تصویر افشا شده از کاور محافظ پیکسل 2، به حاشیه نسبتاً زیاد نمایشگر اشاره دارد

تصویر افشا شده از کاور محافظ پیکسل 2، به حاشیه نسبتاً زیاد نمایشگر اشاره دارد

گوگل امیدهای والایی برای دو موبایل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال دارد. برای درک این موضوع کافی است آگهی تلویزیونی گوگل برای رویداد ۴ اکتبر و معارفه خانواده پیکسل ۲ را تماشا کنید که در آن، گوگل هزاران سوالی که برای خریداران موبایل های هوشمند به وجود می آید را مطرح می کند. باتری موبایل من چه مشکلی دارد؟ چرا همیشه حافظه دستگاهم پر است؟ چرا دوربین موبایلم عکس های تار می گیرد؟ چرا موبایلم اینقدر کند است؟ ظاهراً گوگل معتقد است پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال، برای حل این مشکلات آمده اند.

سال گذشته، کمپانی HTC تولید موبایل های پیکسل و پیکسل اکس ال را برعهده داشت اما امسال، تنها پیکسل ۲ توسط HTC تولید می شود و توسعه برادر بزرگ تر آن، به ال جی واگذار شده است. این موضوع می تواند توضیحی قابل قبول برای شباهت پیکسل ۲ اکس ال به LG V30 باشد.

اخیراً تصویری از محافظ نمایشگر دو موبایل تازه گوگل در فضای مجازی منتشر شده است که طراحی کلی پنل جلویی دو دستگاه را به نمایش می گذارد. در حالی که حاشیه نمایشگر در مدل پیکسل ۲ بسیار بالا است، انتظار می رقت مدل اکس ال حاشیه بسیار کمتری داشته و به موبایل های پرچمدار لبه تا به لبه اخیر شبیه تر باشد. اما حتی مدل اکس ال هم حاشیه نسبتاً زیادی در بالا و پایین داشته و ظاهراً اسپیکرهای دوگانه جلویی، دلیل افزایش این حاشیه بوده اند.

البته هنوز برای قضاوت زود است و صحت این تصویر تایید نشده است. مراسم رونمایی از موبایل های پیکسل ۲ قرار است روز چهارشنبه این هفته برگزر شود و باید تا آن روز منتظر ماند و دید که گوگل چه دیوایس هایی برای مشتریان خود تدارک دیده است.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato