سیانوژن با تمرکز بر اتومبیل های خودران، به «Cyngn» تغییر نام داد

سیانوژن با تمرکز بر اتومبیل های خودران، به «Cyngn» تغییر نام داد

استارتاپ «سیانوژن» که در ابتدا با توسعه رام های اختصاصی اندروید برای دستگاه های مختلف از محبوبیت خوبی در میان کاربران برخوردار شده بود، پس از طراحی و عرضه سیستم عامل مخصوص خود (بر پایه اندروید) مرتکب اشتباهاتی شد که روند پیشرفت شرکت را دچار دگرگونی کرد.

شاید جدا شدن از «وان پلاس» به عنوان تنها تولیدکننده موبایلی که سیستم عامل مذکور را به صورت پیش فرض روی محصولات خود عرضه می کرد، مهمترین اشتباه سیانوژن بود که باعث شد این شرکت رفته رفته در سراشیبی افول بیافتد و اقدام به تعدیل نیرو کند.

با این حال سیانوژن در یک تحول اساسی، ماه گذشته وارد حوزه فناوری های خودران شد و حالا خبر می رسد شرکت کالیفرنیایی، نام خود را تغییر داده و از این به بعد با برند «Cyngn» فعالیت خواهد کرد.

البته هنوز جزئیات زیادی از برنامه های Cyngn منتشر نشده و کمپانی تنها در وبسایت خود به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه داده، که به بهره گیری از هوش مصنوعی و فناوری های خودران برای ایجاد تحول در سیستم های حمل و نقل صنایع و شهرها، و همچنین تغییر نحوه رفتار ماشین ها اشاره دارند.

Cyngn جواز تست اتومبیل خودران در کالیفرنیا را کسب کرده است

لازم به ذکر است که «لیور تال» مدیر اجرایی سابق سیانوژن در حال حاضر رهبری Cyngn را به دست گرفته و موفق شده در کنار اعضای تیم خود (که بعضی از آنها پیش از این برای خودروسازان بزرگی مانند مرسدس بنز کار می کردند)، جواز آزمایش اتومبیل خودران کمپانی در خیابان های کالیفرنیا را کسب کند. هرچند هنوز مشخص نیست که خودرو مذکور چه زمانی آماده تست خواهد بود و شرکت از چه سیستم هوش مصنوعی برای اتومبیل هایش استفاده خواهد کرد.

گفتنی است سیانوژن چندی پیش دفتر خود در سیاتل را به فروش گذاشت و تمام کارکنان و اعضای تیم خود را برای بهبود ارتباطات و افزایش کارایی، در دفتر «پالو آلتو» گرد هم آورد تا تحت نام جدید Cyngn به توسعه محصولات بعدی شرکت بپردازند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato