همه چیز درباره آیفون 13
ظاهر جدید ویندوز 10 با فلوئنت دیزاین [تماشا کنید]

ظاهر جدید ویندوز 10 با فلوئنت دیزاین [تماشا کنید]

مایکروسافت اوایل امسال از زبان طراحی «فلوئنت دیزاین» با هدف ایجاد تغییرات ظاهری در نرم افزارهای آینده این شرکت رونمایی کرده بود. حالا این شرکت تمام تغییراتی که قرار است در ویندوز ۱۰ شاهد آن باشیم را در یک ویدئو به نمایش گذاشته است.

گفتنی است فلوئنت دیزاین قرار است جانشینی برای طراحی «مترو» باشد و بزودی در تمام اپ ها و سرویس های کمپانی ردموندی بر روی پلتفرم های ویندوز، iOS و اندروید شاهد آن خواهیم بود. در ماه جاری نیز ویژگی های بیشتری از این سیستم آشکار خواهد شد که  از این میان می توان به افکت های بلور اشاره کرد.این شرکت در  پیاده سازی این سیستم جدید بیشتر بر روی روشنایی، عمق، حرکت، مواد، مقیاس و انیمیشن ها تمرکز کرده است.

برورزسانی بعدی ویندوز ۱۰ با کد «Redstone 4» قرار است در اسفندماه منتشر شود و مایکروسافت در حال آزمایش ویژگی های اولیه این نسخه است.

از  تغیییرات مهم در بروزرسانی ویندوز ۱۰می توان به قابلیت جدید «Cortana Collections» اشاره کرد که علایق و عادات وبگردی کاربر را به خاطر می سپارد. علاوه بر این قابلیت Timeline امکان جابجایی میان دیوایس های مختلف، از جمله موبایل های مبتنی بر iOS و اندروید را برای کاربران فراهم می کند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato