تفاوت های هواوی میت 10، 10 پرو و پورشه دیزاین

تفاوت های هواوی میت 10، 10 پرو و پورشه دیزاین

هواوی روز گذشته از سه پرچمدار میت ۱۰، ۱۰ پرو و مدل پورشه دیزاین رونمایی کرد. بار اصلی درآمدزایی بر عهده دو مدل اول است، در حالی که پورشه دیزاین قرار است به تعداد محدود و برای کاربرانی که به مدل های خاص علاقه دارند، تولید شود. برای بررسی تفاوت های این سه مدل با ما همراه باشید:

۱. نمایشگرمیت ۱۰ نمایشگر ۵.۹ اینچی با پنل LCD و رزولوشن ۱۴۴۰×۲۵۶۰ پیکسل دارد، در حالی که میت ۱۰ پرو به نمایشگر ۶ اینچی OLED با رزولوشن ۱۰۸۰×۲۱۶۰ مجهز شده است. حاشیه های هر دو دستگاه در بالا و پایین بسیار کم است و میت ۱۰ پرو به خاطر نسبت تصویر ۱۸:۹ باریک تر به نظر می رسد.

۲. طراحیطراحی هر سه مدل بسیار جذاب و فریبنده است. در پنل شیشه ای پشتی شاهد دوربین های دوگانه عمودی با نواری افقی هستیم که دور آنها را فراگرفته است.

۳. چیپستپیکربندی سخت افزار هرسه مدل تقریبا یکسان است و همه آنها از چیپست کایرین ۹۷۰ و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری بهره می برند با این حال میت ۱۰ تنها با ۴ گیابایت رم عرضه می شود در حالی که میت ۱۰ پرو دو مدل ۴ و ۶ گیگابایتی دارد. پورشه دیزاین نیز با ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگبایت حافظه داخلی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

۴. دوربیندوربین های این دو مدل تفاوتی با هم ندارد و هردوی آنها از دوربین دوگانه با سنسورهای ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسلی باگشودگی دریچه f/1.6 برخوردار هستند. دوربین سلفی هر سه مدل نیز به یک سنسور ۸ مگاپیکسلی مجهز شده است.

به گفته کمپانی سازنده موتور عصبی چیپست می تواند شیئی را که قصد عکسبرداری از آن دارید بلافاصله شناسایی کرده و تصویربرداری را مطابق با آن تنظیم کند.

۵. قیمتقیمت مدل های میت ۱۰ و مدل پرو تفاوت چندانی باهم ندارد اما پورشه دیزاین که با همکاری خودروساز آلمانی تولید شده، علی رغم مشخصات نزدیک به میت ۱۰ تقریبا دو برابر آن قیمت دارد.

بر این اساس میت ۱۰ به قیمت ۶۹۹ یورو، مدل پرو با ۶ گیگابایت رم ۷۹۹ یورو و پورشه دیزاین نیز با برچسب قیمتی ۱۳۹۵ یورو عرضه خواهند شد.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato