به روز رسانی اندروید 8.0 برای اکسپریا XZ پریمیوم سونی ارائه شد

به روز رسانی اندروید 8.0 برای اکسپریا XZ پریمیوم سونی ارائه شد

سونی اخیراً اعلام کرده که به روز رسانی اندروید ۸.۰ را از امروز، اول آبان ماه، برای موبایل اکسپریا XZ پریمیوم (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) عرضه خواهد کرد و البته خوشبختانه آپدیت جدید بتا نبوده و نسخه نهایی است، به همین دلیل انتظار می رود پایداری لازم را داشته باشد.

در کنار این خبر، سونی همچنین به برخی از امکاناتی که قرار است در آپدیت جدید به XZ پریمیوم اضافه شود نیز اشاره کرده: یکی از این امکانات «Predictive Capture» است که قابلیت ثبت عکس قبل از فشردن کلید شاتر دوربین را دارد و یکی از قابلیت های آن حالت «Smile» است که در صورت لبخند زدن سوژه ها، به صورت خودکار چندین تصویر را ثبت می کند. همچنین پس از آن می توان بهترین عکس را از میان تصاویر ثبت شده، انتخاب نمود.

قابلیت دیگر نیز «Autofocus Burst» است که به لطف فوکوس خودکار ممتد،  ثبت تصاویر شفاف از سوژه های متحرک، در حالت عکاسی پی در پی را امکان پذیر می کند. همچنین به لطف به روز رسانی جدید، کیفیت صدای اسپیکرهای اصلی نیز بهبود پیدا می کند.

لازم به ذکر است که سونی در کنار گوگل، در رده اولین شرکت هایی محسوب می شوند که نسخه نهایی اندروید اوریو (و نه بتا) را برای پرچمداران خود ارائه کرده اند.

اگر در حال حاضر امکان دریافت این به روز رسانی را ندارید، جای نگرانی نیست؛ زیرا سونی اعلام کرده که آپدیت اخیر به مرور در اختیار تمام نقاط جهان قرار می گیرد.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato