واتس اپ در حال تست تماس های ویدیویی و تصویری گروهی است

واتس اپ در حال تست تماس های ویدیویی و تصویری گروهی است

واتس اپ در حال تست تماس های ویدیویی و تصویری گروهی است

گزارشات به دست رسیده نشان می دهند که واتس اپ انجام تست هایی داخلی برای آوردن تماس های صوتی و تصویری گروهی به سرویس پیام رسان خود را استارت زده است. این ویژگی از مدت ها پیش در اپلیکیشن های مشابهی همانند فیسبوک وجود داشت و واتس اپ از آن بی بهره بود.

اما به نظر می رسد که تیم توسعه دهنده این اپلیکیشن، با افزودن قابلیتی مشابه سعی دارد تا از رقیبانش عقب نماند. زمزمه های پیرامون اضافه شدن ویژگی تماس های گروهی به واتس اپ از طریق آخرین نسخه بتا این برنامه یعنی ۲.۱۷.۷۰ به وجود آمد ولی حالا با توجه به اسکرین های شده انتشار یافته در وبلاگ واتس اپ، می توانیم از وجود آن مطمئن شویم.

واتس اپ با بیش از یک میلیارد کاربر، محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان است

چون در این اسکرین شات ها، آیکون های تماس های صوتی و تصویری درون گروه ها قابل دیدن هستند. فعلا تنها قابلیت انجام تماس صوتی و تصویری به صورت یک به یک را دارید. بد نیست بدانید هفته گذشته اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ بروزرسانی شد که به واسطه این آپدیت، کاربران می توانستند مکان هایی که هستند را به اشتراک بگذارند.

با این قابلیت که Called Live Location نام دارد، اپلیکیشن به صورت خودکار و زنده مکان هایی که در آن ها قدم می گذارید را به بقیه نشان می دهد. اینکه چه زمانی تماس های صوتی و تصویری گروهی به واتس اپ بیاید همچنان معلوم نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر بنامیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل