سامسونگ به دنبال تاسیس مراکز ارائه خدمات با امکانات ویژه است

سامسونگ به دنبال تاسیس مراکز ارائه خدمات با امکانات ویژه است

بسیاری از افراد هنگام انتظار در مترو، ایستگاه اتوبوس و غیره وقت خود را با مشغول شدن به موبایل سپری می کنند، اما اگر در مراکز خدماتی منتظر تعمیر موبایل باشیم، باید خود را چگونه سرگرم کنیم؟

یکی از مراکز خدمات قدیمی سامسونگ

ازطرف دیگر در زندگی پر مشغله امروز بسیاری زمان کافی برای منتظر ماندن در تعمیرگاه ندارند و حالا کمپانی سامسونگ با در نظر گرفتن این موارد به دنبال تاسیس مراکزی در آمریکا است که در کنار ارائه خدمات فنی و راهنمایی های لازم به کاربران از امکانات ویژه ای برخودار هستند.

این مراکز ابتدا در سه شهر «دیترویت»، «میامی» و «نیویورک» با همکاری استارتاپ «WeWorks» تاسیس خواهند شد و در صورتی که اسمارت فون کابران به تعمیرات ابتدایی نیاز داشته باشد، آنها می توانند از امکانات این مراکز از قبیل سالن جلسات، تلفن، ویدئو کنفرانس و غیره برای پرداختن به کارهایشان استفاده کنند.

«میک مک کانل»، معاون ارشد طراحی سامسونگ معتقد است که اگر کاربر قرار است منتظر تعمیر گوشی بماند، بجای منتظر ماندن در سالن های شلوغ و لحظه شماری، بهتر است از امکانات موجود برای سروسامان دادن به کارهای روزمره بهره ببرد.گفتنی است قبلا اپل در قالب سرویس «جنیوس بار» این طرح را پیاده سازی کرده اما برخلاف سامسونگ تعمیرات پیشرفته تری از قبیل تعویض نمایشگر را هم ارائه می کند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato