11 دقیقه ابتدایی بازی Call of Duty: WWII را اینجا تماشا کنید

11 دقیقه ابتدایی بازی Call of Duty: WWII را اینجا تماشا کنید

سرانجام قسمت جدید سری بازی کال او دیوتی با نام کامل Call of Duty: WWII منتشر شد. این بازی تا کنون در جذب رضایت منتقدان موفق عمل کرده و تا به این لحظه، عنوان موفق ترین عنوان این سری در نسل هشتم را یدک می کشد.

به نظر می رسد که بخش آنلاین خوب بازی در کنار بخش داستانی آن که همیشه نکته مثبت اصلی در رابطه با سری کال او دیوتی بوده اند، به تبدیل شدن این بازی به یک عنوان موفق، کمک زیادی کرده اند.

طبق گفته درصد بالایی از منتقدان، بخش داستانی Call of Duty: WWII، شامل صحنه هایی است که برای همیشه با آن ها را در ذهن خواهید داشت؛ همچنین، شخصیت های بازی بر خلاف سایر کاراکتر های نسخه های اخیر این سری، برای مدت طولانی تری در ذهن شما خواهند ماند.

جدا از این ها، بازگشت سری کال او دیوتی به جنگ جهانی دوم، فرصت مناسبی است تا با فضای نسبتاً جدیدی از بازی های اکشن اول شخص را در سال های اخیر تجربه کنیم.

این تجربه جدید، به همراه شبیه سازی صحنه های مهمی از جنگ جهانی دوم و مکانیک های کلاسیک گیم پلی بازی های اکشن اول شخص که مدرنیزه شده اند، دلیل خوبی برای تماشای یازده دقیقه ابتدایی از بخش داستانی Call of Duty: WWII محسوب می شوند:

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato